Ev dekorasyonlarında eklediğimiz küçük bir obje ya da tablo evin havasını tamamen değiştirebilir. Boş duvarlar o evi ruhsuz yaparken. Duvar...

Ev dekorasyonlarında eklediğimiz küçük bir obje ya da tablo evin havasını tamamen değiştirebilir. Boş duvarlar o evi ruhsuz yaparken. Duvarda olan bir tablo o evin havasını ve ruhunu değiştirir.

Geçen hafta keşfettiğim bir tablo sitesini gezerken; tablo galerisi bölümünde adeta zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım. Çünkü o kadar çok çeşit ve kaliteli tablolar var ki hangisini seçeceğimi karar vermekte çok zorlandım.

Tabloda.com sitesinde yer alan tablolar kaliteli malzeme, usta işçiliği ve canlı renkleri ile çok güzel ve orijinal tablolar. Bu tablolar arasından seçimim, evimin antresine uyacağını düşündüğüm çakıl taşlı ve nazar boncuklu tablo oldu.

Tabloda.com ile DUVARLARINIZ ŞENLENSİN!


Baskı yapılan kumaş, kalın ve uzun ömürlü olan, kanvas kumaşların üzerine basılmış. Bu sayede aldığımız tabloları ömür boyu renklerinde solma vede yıpranma olmadan kullanabiliriz. Seçtiğiniz tabloları tek parça, çerçeveli yada parçalı olarak istediğiniz boyutta ayarlatabilirsiniz.


Tabloda.com ile DUVARLARINIZ ŞENLENSİN!

Üstelik sitede tablo tasarla bölümü ile özel bir gününüzü yaşatmak adına bir fotoğrafınızı ya da seçtiğiniz bir resmide kanvas tablo olarak yaptırabilirsiniz. Böylece tamamen sizi yansıtan ve sadece sizde olan bir tabloya sahip olmuş olacaksınız.

Evlerinizi ya da iş yerlerinize bahar havasını yansıtıp, canlanmasını isterseniz. Sizde hemen http://www.tabloda.com/ sitesinden bir yada birkaç tablo seçin. Unutmadan 50 TL ve üzeri tablo alış-verişlerinizde kargo ücreti yok.

Hoşça kalın.


Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.