Havaların ısınmaya başlaması ile birlikte düğündür, nişandır, sözdür,  başladı... Tabi bu toplumsal eğlence için biz bayanlarda; bizleri fa...

Havaların ısınmaya başlaması ile birlikte düğündür, nişandır, sözdür,  başladı... Tabi bu toplumsal eğlence için biz bayanlarda; bizleri faklı ve şık gösterecek yeni abiyeler arayışı içine girdik. Geçen sene keşfettiğim sherry londan online alışveriş sitesinde yine çok kaliteli ve özel işçilikli abiye çeşitleri bulunmakta. Bu sefer bu sitedeki seçtiğim abiye çeşitleri...

  • Göğüs dekolteli, balık modelli abiye ise burada sitede farklı renk seçenekleri de var.
  • Uzun kollu jarse, sırt dekolteli siyah abiye  sitede kırmızı ve beyaz rengi de var.
  • Sırt dekolteli, kolsuz, yaka ve sırtlarında taş süslemesi olan, zarif abiye modeli. Sitede başka modeli yok

Anne kız kombinlerine oldum olası bayılırım. Ve çokta imrenirim. (imreniyormuş hıh bayağı bayağı kıskanıyor :P) O yüzden abiye seçimim içine bir tanede anne kız abiyesi eklemek istedim. Bence bu yaz gündenlerinde özel bir eğlence yada düğün-şenliği olan kişiler bu abiyeye bir göz atsın. Bence renk seçimi ve uyumu bir harika. Elbisenin modeli ise ayrı güzel. Bu elbiseyi giyen anne- kız etrafta kuğu gibi dolaşır.
Yok ya böyle olmayacak. Bu anne kız kombin ve elbiselerin içine birde anne oğul kombinleri hazırlayın. Böyle olmuyor! Kızı olmayan, analar ne yapacak? Böyle benim yaptığım gibi ciğere bakan kedi misali; uzaktan uzağa bu kombinleri izleyip, iç mi çekecekler? Hiçç yani!

Hoşça kalın..
Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.