2009 yeni yılının bana en güzel armağanı olan; Efem bu yılda yeni bir yıla girmemizin ilk 2. günü doğum gününü kutladık. Aslında gerçek doğ...

2009 yeni yılının bana en güzel armağanı olan; Efem bu yılda yeni bir yıla girmemizin ilk 2. günü doğum gününü kutladık. Aslında gerçek doğum günü 4 ü; ama biz hazır okullar ve eşimin işi tatilken erken doğum günü kutlayıp, aradan çıkardık. :D

EFE'NİN 7 YAŞ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI (Asker temalı)

Efe bu seneki doğum günü kutlamasında asker olmak istedi. Küçük oğluma asker kıyafetlerini giydirip, bir doğum günü yapacağımıza göre: Bende doğum günü pastasını Türk bayraklı yapmaya karar verdim. Bu arada aramızda kalsın; ama ben bu yaş pasta yapma işini iyice geliştirdim sanırım. Her sene daha bir güzel ve tasarım yaş pastalar yapmaya başladım. Bu pastam diğer senelerde yaptığım yaş pastalardan lezzet ve görüntü olarak daha güzel oldu. ;)

EFE'NİN 7 YAŞ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI (Asker temalı)

Oğlumu asker kıyafetleri içinde görünce; eşimin 6 aylık askeri görevini yaparken onun yolunu beklediğim anlar aklıma geldi ve duygulandım. Sonrada daha iki asker yolu mu bekleyeceğim diye hüzünlendim. Herne kadar 'askere gitmek' cümlesini duyunca bir hüzün ve burukluk oluşsa da hafiften de içimi de bir gurur kaplıyor. Peygamber ocağına eşimi gönderip, aslanlar gibi yolunu nasıl beklediysem; iki evladımı da inşallah gönderip, öyle yolunu bekleyeceğim.

EFE'NİN 7 YAŞ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI (Asker temalı)

Küçük askerim bu sene bir yaş daha büyüyerek artık 7 yaşına girmiş bulunmakta; hoş geldin 7 yaş... Oğluma sağlık ve mutluluk getir... Elbet olumsuzluk ve zorlukta getireceksin. Tüm olumsuz negatif yanlarını da ailecek kolayca çözme gücü ver de zorluk çekmeden kolayca çözüp, atlatalım. Hııı olma mı?

6 Yaş Korsan Temalı Doğum Günü Yazısı

5 Yaş Prens Temalı Doğum Günü Yazısı


Hoşça kalın.
Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.