Ekose hayatıma daha ilkokul yıllarında oduncu gömlek olarak tabir edilen gömleklerle girmişti. O yıllarda kalın ekose kumaşlardan yapılan ...

Ekose gömlek kombini

/
0 Yorumlar
 Ekose hayatıma daha ilkokul yıllarında oduncu gömlek olarak tabir edilen gömleklerle girmişti. O yıllarda kalın ekose kumaşlardan yapılan gömleklerden hemen hemene herkesin gardolabında olurdu. Daha sonraki yıllarda ekose gömlekler göz önünden kalktı. Ancak son 4 yıldır yine göz önünde, Bence çokta güzel oldu.

Ekose gömlek kombini

 Geçenlerde yine shen sitesinde ürün seçimi yaparken gözüme ekose parçalar takıldı. Ve kendime bir tane uzun ekose gömlek sipariş ettim. Gömlek gelir gelmez hemen iki dakikada mor şalla kombinledim. Moru zaten lacivertte çok yakıştırıyorum. Ekose gömlekle de bence çok hoş oldu.
Ekose gömlek kombini
Lacivert ekose gömlek burada

 Ekoselerin en güzeli ise Bir sürü renkle kombinlenebiliyor olması. Ben bu gömleği bordo, pembe, yeşil ve kırmızı gibi bir sürü düz şalla kombinlerim. Ekose desenini genellikle düz renklerle kombinler ve ayağıma da spor ayakkabısı giyerim. Çünkü ekose parçalarını görünce hemen kafamda bir spor kombin oluşur.

Peki siz ekose parçalarını nasıl kombinlemeyi seversiniz?

Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal HesaplarımDiğer Benzer Yazılar

Hiç yorum yok:

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.