Ülkece zorlu günlerden geçiyoruz. Bu günlerde insanlar bir yerlerden ister tanıdığı, isterse tanımadığı kişilerden bir küçük paket hediye ...

Ülkece zorlu günlerden geçiyoruz. Bu günlerde insanlar bir yerlerden ister tanıdığı, isterse tanımadığı kişilerden bir küçük paket hediye alınca üzüntüsü biraz olsun hafifleyip, suratında bir tebessüm oluşuyor. (Kendimden biliyorum...)

Bende o yüzden bloğumda hiç olmazsa bir kişinin dahi yüzünü güldürmek için bir çekiliş düzenlemeye karar verdim. Çekilişim de Hiçbir şart yok. Bu çekiliş benim üyelerime bir jestim olsun. Benim üyem olan tüm herkes katılabilir. ''Ama yok ben çekilişi bloğumda yada diğer sosyal ağlarda duyurmak isterim'' derseniz de o zaman size haksızlık olmasın diye; her duyurduğunuz sosyal ağ için +1 hak kazanacaksınız...

Buraya kadar her şey tamam. Peki hediye ne? Derseniz de sizlere hediye denilince İlk akla gelen Nefis Demet sitesinden çikolata ile kaplı taptaze kurabiyelerden oluşan CookieHeart Kurabiye Sepeti seçtim. Sağ olsunlar benim çekilişime sponsor olmayı da kabul ettiler.

İsterseniz şimdide Nefis demet sitesinde ufakta olsa bahsedelim. Bu sitede ne amaçla hediye arıyorsunuz o amaç için ayrı ayrı kategorilenmiş bir sürü hediye seçenekleri var. Meyve sepetlerinden tutunda kurabiye ve kek sepetleri olmak üzere bir sürü; görüntüsü tıp ki bir çiçek gibi olan yenilebilen hediyeler bulunmakta... Sizde bir yakınınızı sevindirmek isterseniz Nefis demet sitesine bir göz atın. (benden söylemesi)

Çekilişi uzun süre tutmak istemiyorum. Onun için 2 hafta sonra sonucu yine bloğumda açıklayacağım... Gönderim Nefes Demet firmasına aittir.

Herkese bol şans...

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.