Yazar:   Deeanne Gist Çeviri: İrem Yücel Karay Sayfa Sayısı:  478 Baskı Yılı:  2013 Yayın Evi: Sonsuz kitap Kitabın...

Yazar: Deeanne Gist

Çeviri: İrem Yücel Karay

Sayfa Sayısı: 478

Baskı Yılı: 2013

Yayın Evi: Sonsuz kitap

Saklı Öpücük-Deeanne Gist Kitabı

Kitabın arkasında ''Bu okuduğunuz ilk Deeanne Gist romanı olabilir; ama emin olun son olmayacaktır'' diye bir yorum var... O yoruma sonuna kadara katılıyorum. Çünkü bu kitap, benim ilk okuduğum Deenne Gist kitabı; ama bundan sonra diğer kitaplarını okumak içinde can atıyorum.

Saklı öpücük kitabındaki karakterleri Deeanne Gist o kadar ustaca işlemiş ki sanki kimi zaman ete kemiğe bürünmüş, insan olarak karşımıza çıkıyorlar gibi. Zaman zaman Georgie ile birlikte heyecanlanıp, kalp atışlarım hızlanırken. Lucies'e hayran kalıp, Comer'i ve çetesini merak ettim. Daha ki kitapta Lucies, George'ye kardeşinden bahsedip ölüm haberi geldiğini söyleyince; çetenin başı olan Comer'in kardeşi olacağını tahmin ettim.

Tahmin ettim; çünkü yazar baş kahramanlarımızdan biri olan Georgie'nin tren soygununda gördüğü Comer'in görüntüsünü anlatması ile Lucies'in dış görüntüsü arasındaki benzerlik çok dikkatimi çekmişti.

Kitabın içeriğinde; yukarıda da yazdığım gibi ilk başlarda Teksas polisi olan Lucies; Comer ve çetesini yakalamak için kılık-kıyafet değiştirerek telefon şirketinin elemanı olarak çalışmaya başlıyor. Telefon operatörü olan Georgie Gail ile birlikte çalışmaya başlar. Bir yandan Comer ve çetesinin izini sürmek ile meşgul olan Lucies; bir yandan da iş arkadaşı Georgie ile aralarında bir elektriklenme olur, yani aşk yaşanmaya başlarlar...

Saklı öpücük kitabını; okurken ben çok eğlendim. Yazarın kalemi çok samimi ve eğlenceli. İnsan bu kitabı okurken yazarın romanındaki karakterlerin yerine geçip, onlarla birlikte üzülüp, onlarla birlikte sevinmeye başlıyor. O sebepten bence kafa dağıtmak ve hayali dahi olsa farklı bir dünyaya balıklama dalmak istiyorsanız. Hiç vakit kaybetmeden Deeanne Gist'in ''saklı öpücük'' kitabını okumaya başlayın...

Hoşça kalın.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.