Merhabalar arkadaşlar, bugün sizlere yine daha önceden yaptığım ve hatta kullandığım bir yakayı paylaşacağım...  Yaaa evet yaka da ya...

Merhabalar arkadaşlar,
bugün sizlere yine daha önceden yaptığım ve hatta kullandığım bir yakayı paylaşacağım... 
Yaaa evet yaka da yaptım :) Tokideki ses hiç ondan eksik kalır mı?.. Elbette kalmaz özellikle son 2 senedir roverjte olan yaka modelinden sade ama bence şık olan bir çalışma yaptım, bakalım sizlerde benim kadar beğenecek misiniz :)


Yukarıdaki resim de de gördüğünüz üzere boynumda olan siyah yakayı kendim yaptım üzerinde beyaz inciler ile kalp şeklinde işleme yaptım... Farkındayım şu aralar genellikle kalp şeklinde süslemeleri çok yapıyorum ama ne yapayım şu aralar da kalbe takmış durumdayım... Bana kalsa her kıyafetime bir tane kalp konduracağım o derce yani :)


Benden şimdilik bu kadar ama tokideki ses yine boş durmuyor yepyeni çalışmaları ile belki yarın belki yarından da yakın bir zaman da karşınızda olacak
 beni özleyin anacığım :) bayy...

Hoşça kalın.

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.