Hayırlı cumalar arkadaşlar, bugün hava miss gibi :) resmen bahar geldi!... Benim mevsimimin ilk bahar olduğunu bloğu yazdığımdan bu yana ...

Hayırlı cumalar arkadaşlar, bugün hava miss gibi :) resmen bahar geldi!... Benim mevsimimin ilk bahar olduğunu bloğu yazdığımdan bu yana sürekli söyler dururum. O sebepten eminim ki hepiniz öğrenmişsinizdir :) Bahar mevsimi gelince sanki içimde kuşlar uçuşur içim kıpır kıpır olur :) Hiç boş durmayı sevmem habire ya faaliyet yapar yada temizlik yaparım yada hiç olmadı elime örgümü alır örgü örerim :) O sebepten bu aralar sizlere paylaşacağım çook şey var takipte kalmayı unutmayın.... :)

İsterseniz sizlere bugün paylaşacağım konuya geçeyim... Bugün sizlere mevsimlik olan ince, insan üzerine giydiğinde çok hafif vede yus yumuşacık bir dokusu olan  kazağımı yeniledim onu paylaşacağım.... :)

Alttaki resimde de gördüğünüz üzere kül rengi vede beyaz renklerinde bir kazaktı ama son zamanlarda kazak gözüme çok sade gözükmeye başladığı için onun üzerinde küçük bir değişiklik yapmak istiyordum. Ama ne yapabilirdim?... Bu konuda karasız olduğum için erteliyordum, daha ki koton mağazasına gittiğimde bu tür ince mevsimlik kazakların yakasında olan gömlek yakasını görene kadar. O kazak bana fikir verdi :) Bende eve gelir gelmez hemen kolları sıvadım ve işe koyuldum :) Önce bir yaka kesip daha sonra o yakayı kazağıma diktim sonrada elimde olan küçük sarı renkli nakış çiçeklerinden ikisini yakalarının uçlarına diğerini ise bir kumaş parçası ile daha önceden yaptığım yoyo çiçeğin üzerine de monteleyip giymeye hazır ettim...


kazak yenilemece, YENİLEME, değerlendirmeler, eskiyi değerlendir, süsleme, kombin, tesettür kombini, DIY,

Sonra tabiki hemen bir kombin oluşturup o gün üzerime giydim bile :) Alttaki resimde de bitmiş vede üzerimde ki halini görüyorsunuz.... Hanımlar nasıl olmuş şimdi daha bir şık durmuyor mu?... :)

kazak yenilemece, YENİLEME, değerlendirmeler, eskiyi değerlendir, süsleme, kombin, tesettür kombini, DIY,

Diğer kazak yenileme çalışmalarıma bakmak isterseniz sizleri buraya alayım....

Hoşça kalın..
Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.