Hayırlı cumalar arkadaşlar dualarınızda beni de unutmayın... Ben bugün sizlere küçük oğlum Efe'nin bir eşofmanın dizinde oluşan y...

Hayırlı cumalar arkadaşlar dualarınızda beni de unutmayın...

Ben bugün sizlere küçük oğlum Efe'nin bir eşofmanın dizinde oluşan yırtığı eğlenceli şekilde yamadım onu paylaşacağım :)

değerlendirmeler, YENİLEME, DIY, TASARIM, EŞOFMAN DİZİ YAMAMA, çocuklarım, örgü, PANTOLAN PAÇACI YAMAM,ÇOCUKLARIN KIYAFETLERİNİ DEĞERLENDİRME,ATMA DEĞERLENDİR

Oğluşum genellikle sürtünerek oyunlar oynadığı için eşofman vede pantolonlarının  dizleri çok çabuk şekilde yıpranıp aşınıyor. 

Efe'ye çok yakıştığını düşündüğüm bir eşofmanında dizlerinde ufak bir yırtıla olduğunu görünce düşündüm ben bunu nasıl, ne şekilde yapayım diye?..Sonra aklıma örgü örüp oraya montelemek aklıma geldi ve hemen büyüklü küçüklü eşofmanın renk tonuna uygun olan krem rengi bir iple motifler ördüm..

değerlendirmeler, YENİLEME, DIY, TASARIM, EŞOFMAN DİZİ YAMAMA, çocuklarım, örgü, PANTOLAN PAÇACI YAMAM,ÇOCUKLARIN KIYAFETLERİNİ DEĞERLENDİRME,ATMA DEĞERLENDİR

Yukarıdaki resim kolejinden de gördüğünüz üzere kafama göre kombinasyon oluşturup eşofmanının en çok deformasyon olan yeri olan dizlerine diktim... Hatta o gün anaokuluna giderken o eşofmanı giydirmiştim... Öğretmeni Efe'yi çağırıp dizlerine bakmış ''annen mi yaptı?... Nasıl yaptı?..'' diyerek inceleyip oğluşuma çok güzel olmuş demiş akşam eve geldiğinde Efe sevinerek olayı bana anlattı :) 

Hımm bu arada sabah okula giderken resim çekmek aklıma gelmediği için mecburen eve geldiğinde çekmek zorunda kaldım o sebepten üzeri biraz pis artıkın onu görmezsiniz :)

Bir başka yamama işlemim olan Emir'in pantolonunda yenileme postumu okumayanlar yada unutanlar buradan bakabilir...

Hoşça kalın...
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.