Merhabaar arkadaşlar 15 tatilin ilk günü kuzucuklarımın karne sevinçlerini sizler ile paylaşmak istiyorum... Cuma günü sabah normal ş...

Merhabaar arkadaşlar 15 tatilin ilk günü kuzucuklarımın karne sevinçlerini sizler ile paylaşmak istiyorum...

Cuma günü sabah normal şekilde okulda herne kadar ders işlemeseler de ders saatleri oldu. Sonra öğlen yemeği arasında yemek yiyip okula gittikten sonra karnelerini aldılar... Ama bu sefer benim küçük kuzum Efede karne alacağı için ben biraz sıkıştım kimin yanında olacağıma karar veremedim :) Ama neyse ki önce Emir'in öğretmeni karneleri dağıttığı için ilk büyük kuzumun yanında oldum :)

Kuzucuğum öğretmeninden karnesini aldı... Vee öğretmeni ile birlikte bana güzel bir poz verdiler bende resimlerini çektim :)

KUZUCUKLARIMIN KARNE SEVİNÇLERİ

Karnesini biz babası ile birlikte bir kaç gün önceden e-okuldan öğrenmiştik ama oğluşuma söylememiştik merak etsin o heyecanı yaşasın diye :) O sebepten oğluşum karnesini alıp bakana kadar notlarını bilmiyordu... Karnesi 1. sınıf gibi hepsi 5 di ama tek farkı ingilizce 100 den değilde 85 den 5 di oda sanırım, ingilizcenin bu sene yeni bir ders olduğu için tam olarak  adapte olamadı... Eminim ki diğer yarı dönmede onuda 100 yapacak...

Emir'imin karne sevincini onunla birlikte yaşadıktan sonra Emir'in yanından ayrılıp koşar şekilde küçük kuzumun sınıfına indim... Neyseki son anda ona da yetişip onunda karnesini alışını yakalayıp ondanda bir poz aldım... :)

KUZUCUKLARIMIN KARNE SEVİNÇLERİ

Bu küçük kuzumun ilk karnesi olduğu için o daha çok heycanlıydı gerçi onun aldığı karne değil gelişim raporu idi ama olsun o yinede sanki bir karne gibiymiş gibi büyük bir heyecanla aldı :)

Bu arada okulun ilk açıldığında sizlerlede paylaştığım bakıcı anne yokluğu problemimiz çözüldü... Yeni bakıcı annenin oğluma çok hakkı geçtiği için ayrıcada ileride hatıra olarak kalmasını istediğim için bakıcı annesi ile de bir fotoğraf çektim :)

KUZUCUKLARIMIN KARNE SEVİNÇLERİ

Kuzucuğumun ikisi de o gün çok mutlu vede heyecanlılardı onların mutluluklarını gördükçe benim sevincim iki katına çıktı... Allah yüzünüzü hep güldürsün o gül yüzlerinizdeki gülücük hiç gitmesin...(amin)

Emir'in 1. sınıfı bitirdiğinde aldığı karne hakkındaki yazım için tık tık

Not: düzenlediğim çekilişe ilgi olmadığı için çekilişi iptal etmek zorunda kalacağım... Çünkü iki kişiden başka kimse çekilişe katılmadı :( Ama yinede son bir hafta daha bekleyeceğim eğerki 10 kişiden az katılan olursa istemeye istemeye de olsa iptal edeceğim...

Hoşça kalın...

Özgür, duru, romantik, baştan çıkarıcı… Tarzınız ne olursa olsun kısa bir araştırmayla hayalini kurduğunuz parfüme ulaşmanız an meselesi. P...

Özgür, duru, romantik, baştan çıkarıcı… Tarzınız ne olursa olsun kısa bir araştırmayla hayalini kurduğunuz parfüme ulaşmanız an meselesi. Parfüm seçiminde notaların tene uyumu ve uyandırdığı duygular kadar şişe tasarımının etkileyici olması da önemli. Parfümünüz bir bütün olarak sizi yansıtmalı. Bu amaçla sizler için en etkileyici parfüm şişelerini derledik.

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire, küçük siyah elbisenin fenomen hikayesiyle romantik aynı zamanda yaramaz ve baştan çıkarıcı kadınlara sesleniyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Paco Rabanne Invictus

Sizi erkeklerin yeni güçlü dünyasına çağıran Paco Rabanne Invictus’un tasarımı da kendisi gibi yenilmez!


Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Marc Jacobs Daisy

Zamanında yaratıcı tasarımıyla FIFI ödüllerini de kazanan Marc Jacobs Daisy, senelere meydan okuyor ve orijinalliğini koruyor. Şişe tasarımı parfümün adı gibi papatya şeklinde ve çok renkli! Enerjik ve cesur kadınların seçimi Marc Jacobs Daisy, meyveli notalarıyla bağımlılık yaratıyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Roberto Cavalli Just Cavalli

Piton, cam ve metalin birleşimiyle hayat bulan tasarım, Cavalli erkeğinin baştan çıkarıcı karakterini ve tutkusunu yansıtıyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Flower in the Air

Flower in the Air, şişe tasarımında her detayın ne kadar önemli olduğunu gösteren bir diğer parfüm. Çiçeklerin özgürlüğünden esinlenen tasarım, kırmızının enerjisinden yararlanıyor ve kısalığıyla Flower by Kenzo ile arasındaki bağı vurguluyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Lolita Lempicka Feminine

Lolita Lempicka Feminine, elma şeklindeki tasarımı ve mor rengiyle masallar kadar tutkulu!

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

İçlerinden hiçbiri size göre değil mi? Ya da parfümünüzü değiştirmek mi istemiyorsunuz Hepsiburada’da 99,90 TL’den başlayan fiyatlarla alabileceğiniz yüzlerce parfüm modelini inceleyebilirsiniz veya kendi parfümünüzün Hepsiburada.com’daki fiyatına göz atabilirsiniz. Hepsiburada.com’daki parfümler için tıklayın. :)

Bir boomads advertorial içeriğidir.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.