Arkadaşlar size daha önceden hiç, özel gün takıntım olduğunu söylemiş miydim?... :) Hemen hemene her özel günleri kutlamaktan ben ne ...

Arkadaşlar size daha önceden hiç, özel gün takıntım olduğunu söylemiş miydim?... :)

Hemen hemene her özel günleri kutlamaktan ben ne kadar çok zevk alsam da eşim tam zıttı... O, o günlerde bir şey yapmaz... :( Nedeni ise üşeniyormuş beyefendi... Neyse ben sabırlıyım emininki oda zamanla alışacak... :) diye umut ettiğim için ben yine onun için el emeği göz nuru ile ördüğüm örgü galatasaray servislerim ile birlikte güzel bir masa hazırladım... Bakınız altta.

TOKİDEKİ SESİN SOFRA DÜZENİ

Eşim fanatik bir galatasaraylı olduğu için sarı kırmızı iplerle tabak ve bardak altları için servisler ördüm.. 

masadaki çiçek ise dıy, nasıl yaptığımı buradan bakabilirsiniz...

Peçeteler selpak, tabaklar bernardo, kadehler kristal...

Masamız vede yemek menümüz resimlerde net olarak gözüküyor... Hediye ise ben yine ona el emeği ile ördüğüm kalpli bir yastık hediye ettim. Ama şimdi o yastığı göstermeyeceğim çünkü nasıl yaptığım ile birlikte ayrı bir postta sizlerle daha geniş olarak paylaşacağım...

TOKİDEKİ SESİN SOFRA DÜZENİ

Koçişko ise kendini affettirmek için bir mağazadan istediğini alda sana hediye edeyim dedi... Şimdilik affettim ama tabiki dilimden kurtulamaz önümüzdeki 1 ay sürekli laf çarpar dururum  orası kesin...:)

Kocişkom ile her ne kadar gönül bağı olarak daha önceden birbirimize bağlanmış olsakta aileler vede çevre karşında ilk resmi olarak 8 Ocak 2005 de aileler arasında nişan yaparak birbirimize bağlanmış olduk. :) O günleri şimdi düşünüyorum da o zamanları hayat benim için ne kadar çok toz pembe idi onu her gördüğümde sanki kalbimden bir şey çıkıp fırlayacakmış gibi oluyordu. Yanaklarım kıpkırmızı olup ateş gibi yanıyordu sen sanırsın havale geçiriyormuş gibi :) Ama yinede o günlerinde ayrı bir güzelliği vardı... Hey gidi günler heyyy!... ( yazar burada çok duygulanır o günler gözlerinin önünden film şeridi gibi geçer)
Hoşça kalın...
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.