Günaydınlarrr!... Yılın ilk postunu geçen seneden kalma bir sofra postu ile başlamak istiyorum :) Vee bir akşam vakti, çocuklar...

Günaydınlarrr!... Yılın ilk postunu geçen seneden kalma bir sofra postu ile başlamak istiyorum :)


tokideki sesin sofra süslemesi

Vee bir akşam vakti, çocukları uyuttuktan sonra gecenin geç saatinde karnımız açıkınca atıştırmak için hazırladığım sofra :) aslında bu sofrayı birazda o gün aldığım gold rengi yeni peçetelerimi kullanmak için bu şekilde özenle hazırlamıştım :)

Bu arada bana mailler geliyor ki ''tokideki ses sanırım tokide oturuyorsun eğer sizin içinde bir mazuru olmazsa ev postu vede tokide yaşamın güzel vede çirkin yanlarını anlatan postlar hazırlar mısın?'' diye... Aslında bu şekilde postlar hazırlamak benimde sürekli aklımda var ama bir türlü fırsat bulup hazırlayamadım... Çünkü şuanda paylaşmam gereken o kadar çok konular var ki  inanın sizlere anlatamam. :)

Ama ben her zaman yaptığım gibi yine resim arşivime bakıp hangi konuyu paylaşacağıma resimleri görünce karar veriyorum :) o sebepten bazı postları sürekli ertelemek zorunda kalıyorum... En yakın zamanda ev postlarımda gelecek inşallah beklemede kalın...

Diğer kombin postlarım için buraya

sofra postlarım için ise, sizleri buraya alayım... :)

Hoşça kalın...
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.