Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere yine bol aksiyonlu vede bol gerilim yüklü bir polisiye filmi paylaşmak istiyorum.... Maksimum tehlike...

Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere yine bol aksiyonlu vede bol gerilim yüklü bir polisiye filmi paylaşmak istiyorum.... Maksimum tehlike, film adından da anlaşılacağı üzere içinde aksiyonu maksimum olan bir film :)

tokideki sesin izldeği film maksimum tehlike


Filmin içeriğinde, Gizli bir yerde FBA'ların koruduğu gizli bir hapishane var. O hapishaneye gelen kim oldukları konusunda hiç bir fikirleri olmayan iki kadın mahkum, eski operasyon ajanları Croos ve Manning’e verilir. Sürekli başında durdukları iki Kadın mahkûm için hapishaneye saldırı düzenlenir. Özel paralı askerler bu iki kadını bütün hapishanede aramaya başlarlar. Kadınları ellerinden kaçırmak istemeyen Croos kadınların kimliklerini öğrendiğinde ortalık iyice karışır. Ve aksiyon o esnada başlamış olur... Vee ayrıca şunu da belirteceyim ki o iki kadınlardan biride kötü adamlar olan paralı askerler için çalışıyormuş filmin sonuna doğru oda ortaya çıkıyor...

İzlerken çok heyecanlanacağınız bol hareketli bir film... Özellikle içindeki gerilim sahneleri, insanın nefesini kesip film izlemesine neden oluyor :)

Hoşça kalın.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.