İyi akşamlar sevgili okurlar bugün sizlere fikir olması maksadı ile bir değerlendirme çalışması paylaşmak istiyorum... Kim bilir belki bu...

İyi akşamlar sevgili okurlar bugün sizlere fikir olması maksadı ile bir değerlendirme çalışması paylaşmak istiyorum... Kim bilir belki bu postum sayesinde sizlerde bazı maddeleri atmayıp benim yaptığım gibi değerlendirirsiniz... :)

tokideki sesin atma değerlendir çalışmaları

Aslında sonuç tam istediğim gibi olmadı :( o yüzden yayınlamak istemiyordum ama daha sonrasında düşündüm ki benim yaptığım hatayı sizlere belirtirsem, yapacak olanlar o hataya düşmez... yada en azından aklınızda bir fikir oluşturur diye yayınlamaya son anda karar verdim :)

tokideki sesin atma değerlendir çalışmaları

Yukarıdaki resim kolojinden de anlayacağınız üzere tutkal, tuvalet kağıdı rulosu, kulak çubuğu kutusu ve bir tanede kutu var... Kutunun içine ruloları koyup tutkalla yapıştırdım. Daha sonra simli beyaz bir ip alıp kutunun üzerine önce tutkal sürüp daha sonra tutkalın üzerine ip sararak kutuyu kapladım... Hatayı da zaten burada yaptım ipi çok gererek sarmışım. :( O yüzden kutu içe doğru biraz bükük oldu. Ama yinede benim işimi görüyor içine çocukların boya kalemleri, makas, cetvel ve silgi gibi kırtasiye malzemelerini topladı... Bu kutu sayesinde her şey yerli yerinde duruyor :)

Sizlerde buna benzer bir çalışmalar yaparak benim yaptığım gibi ya çocukların kalemlerini koyarsınız yada banyoya koyarak içine taraklarınızı koyarsınız. Hatta makyaj malzemelerinizi içine koyarak kullanabilirsiniz...

Fikir vermesi benden yapması sizden... :)

Bir başka kulak çubuğu kutusunu değerlendirme çalışmamı görmek için tık tık

Hoşça kalın.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.