Haftanın ilk günüden herkese kocamannn günaydın!... Nasılsınız?... Enerjiniz ve sağlığınız yerinde mi?... Efendim, evet mi... Tamam o zam...

Haftanın ilk günüden herkese kocamannn günaydın!... Nasılsınız?... Enerjiniz ve sağlığınız yerinde mi?... Efendim, evet mi... Tamam o zaman sorun yok :)

Bu gün sizlere yine kocişkonun tabiri ile çılgınlıklarımdan, benim tabirim ile değerlendirme ve yenileme. sizlerin tabiri ile dıy çalışmalarımdan birini paylaşacağım. :)

tokideki sesin erkek gömleğinden tunik yapması

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi üzerimdeki gömlek eşimin gömleği idi onu aldım alladım pulladım ve kendime bir gömlek tunik yaptım... :)

tokideki sesin erkek gömleğinden tunik yapması


Resim kolajından daha net anlaşılsın diye yakından çektim, umarım anlaşılmıştır...

Nasıl yaptığımı isterseniz bir kezde yazarak anlatayayım... Gömlek eşimin olduğu için ben giyince bana uzun oluyordu o sebepten bende kendi kendime ben bunu neden tunik gömlek yapmayayım ki diye geçirdim ve sonra bu düşünce ile kalmadım, bu düşüncemi faaliyete geçirdim. :) Önce gömleğin apoletleri gözüme çok sade geldi son zamanlarda moda bloglarından da sıkça karşılaştığım kıyafetlerde nakış yöntemini kullanmak istedim. Evde değerlendirilmeyi bekleyen parçalar arasından bu iki parça nakışı omuzlarına apolet gibi olması için aplike yaptım. ve sonrada çok bol olmasını biraz olsun gidermek için birde kemer takıp gömleği kendim kullanır hale getirdim.

Vee sizlere cumartesi günü bir AVM de yemek siparişimizi beklerken Emir, Efe ile beni çekmişti :) o kareyide sizlerle paylaşmak istiyorum...

tokideki sesin erkek gömleğinden tunik yapması

Umarım sizlere, bu gömleğim güzel fikirler kurmanıza sebep olur der ve ben kaçarım.

Eşimin tişörtünden kendime penye tunik yaptığım postu okumak için tık tık

Hoşça kalın.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.