İyi akşamlar arkadaşlar, öncelikle bir önceki postumda belirttiğim sıkıntıdan dolayı benden hayır duasını eksik etmeyen kişilerden Allah ...

İyi akşamlar arkadaşlar, öncelikle bir önceki postumda belirttiğim sıkıntıdan dolayı benden hayır duasını eksik etmeyen kişilerden Allah razı olsun... Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız... Allah'ın izni ile her şey hallolacak, Alah'a şükür ki hepimiz sağız vede sağlığımız yerinde... Bence en öenmlisi o gerisi boş, dedikten sonra üstümdeki ölü toprağını atmak için başlıkta da belirttiğim gibi eflatun renginde konsepte ettiğim, mutlu anlarımızda bizleri şenlendiren soframı sizlerle paylaşmak istiyorum.

tokideki sesin masa süslemesi

Bu soframdaki dana biftek tarifinide isterseniz en yakın zamanda bloğumda paylaşırım... Çünkü gerçektende çok lezzetli vede yumuşak oluyor biz ailecek çok seviyoruz ben özellikle özel günlerde menümde dana biftekte bulundururum.

tokideki sesin masa süslemesi

Sizlerinde sofrasınızda bereket ve yüzünüzde gülümseme hiç eksik olmasın...

Hoşça kalın.

farklı masa süslemesi yazım için tık tık
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.