Türk milletinin yeniden doğuşu ile kurulan Cumhuriyetin 90. yılını kutlamanın onur ve gururunu yaşamaktayız. "Cumhuriyet Bayramını...

Türk milletinin yeniden doğuşu ile kurulan Cumhuriyetin 90. yılını kutlamanın onur ve gururunu yaşamaktayız. "Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

tokideki sesin Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

Oğluşumun okulunda yine 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması için bir tören vardı.... Eee tören olur da Emir hiç görevde olmaz mı?... Tabi ki oğluşumun da bir görevi vardı :) Oğluşumun gösterisinde sınıfı ile birlikte asker kıyafetini giyerek Türk bayrağını yaptılar. Alttaki resimde gösteriye başlamadan önce hazırlanırken andan bir kare.

tokideki sesin Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

Tören anında amatörce video çektim bakalım beğenecek misiniz :)Törenin sonunda kuzucuklarımı çekmesem olmazdı :)) Abisinin töreni bitince birbirlerini özleyen iki kardeşlerin kendi yöntemleri ile hasret giderdikleri anda ''onlara oğlum hadi bana poz verinde sizin resminizi çekeyim'' deyince bana bu pozu verdiler... :)

tokideki sesin Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

Geçen seneki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması yazısını okumak için tık tık

Hoşça kalın.

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.