Merhabalar arkadaşlar, mutlu vede huzurlu bir hafta sonu geçirirsiniz inşallah.... Geçen hafta misafirlerim olduğu için ınstagram postu h...

Merhabalar arkadaşlar, mutlu vede huzurlu bir hafta sonu geçirirsiniz inşallah.... Geçen hafta misafirlerim olduğu için ınstagram postu hazırlayamamıştım ama bu hafta sizlere yine her zaman ki gibi bir instagram ile cumartesi postu ile karşınızdayım...

Öncelikle şunu belirtmem gerekiyor ki beni ınstagramdan buradan takip edebilirsiniz.

Yeni yaptığım buzdolabı magnetim şuaralar gidip gelip kendisini sevmekteyim :) Çokk hoşuma gitti sanırım bunlardan bir kaç tane daha yapacağım.
tokideki sesin ınstagramda paylaştıkları


Şuaralar okuduğum kitap... Bitince kitap hakkındaki yorumu ayrı bir post ile paylaşırım....
tokideki sesin ınstagramda paylaştıkları


Perşembe akşamları ise bizim ailede gelenekselleşen kurtlar vadisi pusu dizisini izlerken Efe'nin oyuncakları ile yaptım :) Sanırım o an diziden çok etkilenmiş olmalıyım :))
tokideki sesin ınstagramda paylaştıkları


Perşembe günü öğlen arasında Emir'in öğretmeni bize geldi onun için yaptığım çikolata damlalı bisküvili yaş pasta...
tokideki sesin ınstagramda paylaştıklarıVeee buda benim meşhur yaprak sarmam... Sarmayı daha önceki bu postum da nasıl yaptığımı paylaşmıştım.
tokideki sesin ınstagramda paylaştıkları


Efe bildiğiniz gibi bu sene ana sınıfına gidiyor boyamalarını pek özenli yapmadığı için öğretmeni ona ''eğer ki boyamayı daha özenli vede düzgün yaparsan sana hikaye kitabı alıp hediye edeceğim'' dediği için Efe sırf o hikaye kitabını hak etmek için akşam evde boyama çalışmaları yapıyordu :)
tokideki sesin ınstagramda paylaştıkları

Diğer instagram postlarımı okumak istiyorsanız buradan okuyabilirsiniz....

Hoşça kalın.

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.