Merhabalar arkadaşlar, hepiniz aileniz vede sevdikleriniz ile buluşup bol bol kahkahalı bir bayram geçirmeniz dileği ile hayırlı bayramla...

Merhabalar arkadaşlar, hepiniz aileniz vede sevdikleriniz ile buluşup bol bol kahkahalı bir bayram geçirmeniz dileği ile hayırlı bayramlar...

Ben sizlere bugün bayram için aldığım bordo trençkotumu 4 şekilde kombin yaptım onu paylaşmak istiyorum... İsterseniz direk olarak bugün giyeceğim kombin şekli ile başlayayım :)

Bu şeklini şuanda kocişkom kurban kesiminden geldikten sonra, aile ziyaretlerine gittiğimizde giyeceğim...

tokideki sesin kurban bayramı kombini

Ama ben bu trençkotumu beyaz şal vede beyaz pantolon ile de kombinler im...

tokideki sesin kurban bayramı kombini

Şimdi de siyah şal, siyah pantolon ile kombinlenmiş hali....

tokideki sesin kurban bayramı kombini

Veee birde bu şekilde, şimdilik bu kadar şekilde kombinleyebildim ama ben daha farklı parçalar ile de kombinler im :) zamanla diğer şekilde kombinlenmiş hallerini de giydikçe paylaşırım.

tokideki sesin kurban bayramı kombini

Trençkotumun detaylarında önünde altın düğmeleri vede arkasında fiyonk var  :) özellikle fiyonka bittim şimdilik zevkle kullanacağım bir parça, yukarıda ki resimlerde de gördüğünüz gibi 4 şekilde ayrı ayrı parçalar ile kombinledim bile :)

tokideki sesin kurban bayramı kombini

İlerleyen günlerde inşallah sizlere, çocukların bayramlıkları vede bayramda neler yaptığımızı anlatan geniş postlar da gelecek beklemede kalın...

Bu arada bumerangın en çalışkan blog katoloğun da bende varım eğer ki sizler beni çalışkan blog olarak görüyorsanız bu linke tıklayıp oylarsanız sizlere minnettar olurum :)

Bu arada oylama linkine tıkladıktan sonra cep telefonunuzu vereceksiniz ve telinize bir parola gelecek onu yazıp oylama yapacaksınız ama oylama hiç bir şekilde ücrete tabi değil tamamen ücretsizdir... Bu bilgilendirmeyi de yaptıktan sonra ben kaçarım :)

Hoşça kalın.
En İyi Tarif Blogları
Bumerang - Yazarkafe
Blogger tarafından desteklenmektedir.