Merhabalar sevgili okurlar, mutlu vede aşk dolu cumartesiniz olsun.... :) Gelenekselleşen yine bir instagram ile cumartesi postu ile ...

Merhabalar sevgili okurlar, mutlu vede aşk dolu cumartesiniz olsun.... :)

Gelenekselleşen yine bir instagram ile cumartesi postu ile karşınızdayım. Daha fazlasını görmek vede beni yakından takip etmek istiyorsanız buradan takip edebilirsiniz.

Madem ki aşk dedik o zaman sizlere çocukluğumun şekeri olan vede şuaralar kuzucuklarında favori şekerlemeleri olan bonibomdan yaptığımız kalp ile postuma başlamak istiyorum... Aşk sadece karşı cinse olan sevgi değil aşk etrafındaki bir çiçeğe, çocuğuna, evine yada bir kitapla da aşk yaşayabilirsiniz.... Zaten en ufak şeyle aşk yaşayıp onunla mutlu olduğu zaman insan mutlu vede huzurlu olur...

tokideki sesin instagram ile cumartesi postuBenim bu aralar her fırsatta elime aldığım vede su misali okumaktan çok içtiğim yeni kitabım sefiller... İnanır mısınız kitabın bitmesini istemiyor kitap 400 sayfa ve bende 300. sayfasını geçtim bile ama bu durumdan mutlu değil huzursuzum :( Neden mi?... Çünkü kitabın hiç bitmesini istemiyorum...

tokideki sesin instagram ile cumartesi postuAyrıca şuaralar yeni başlayan dizi çalı kuşu da benim en gözde dizim onun geleceği günü vede saati dört gözle bekliyorum :) Evde genellikle o günü benim çalı kuşu saatim diye isimlendiriyorum :)

tokideki sesin instagram ile cumartesi postuKışın en sevdiğim şeyin uzun akşam saatleri olduğunu sanırım daha önceden bahsetmiştim... İşte öyle bir gecede ailecek oynanan okeyden bir kare... Sonuç ise tabikide ben yendim :)) 

tokideki sesin instagram ile cumartesi postuVeee en çok sevdiğim tatlı olan künefeyi artık bende yapabiliyorum... Ben bu tatlıyı kaç kere yaptım ama sonuç hep hüsranla sonuçlanmıştı ama artık deneme-yanılma şeklinde künefeyi tutturdummm :) Oleyy!.... Tarifi en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım beklemede kalın.

tokideki sesin instagram ile cumartesi postuVe son olarak da Efe'ciğim okulda el işi faaliyetinde yaptığı koyun ile sizlerin şimdiden gelecek olan kurban bayramınızı kutluyorum :)
Nasıl kuzucuğum koyununu güzel yapmış mı?... Ben ba-yıl-dımmmmm....

tokideki sesin instagram ile cumartesi postu


Yüzünüzde gülümseme kalbinizde aşk hiç eksik olmasın :)

Hoşça kalın.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.