Merhabalar sevgili okurlar, bugün sizlere penye tarzında bir eteğimi, istediğim gibi olmaması sebebi ile tuniğe çevirdim onu paylaşmak is...

Merhabalar sevgili okurlar, bugün sizlere penye tarzında bir eteğimi, istediğim gibi olmaması sebebi ile tuniğe çevirdim onu paylaşmak istiyorum.

Bu eteğimi geçen sene İstanbul da emin önünden almıştım bakınız altta resimde de tam net olmasa da görüyorsunuz...

tokideki sesin eteği değerlendirme çalışması

Eteğimi ilk başta rengi (resimde tam belli değil ama koyu bordo) çok hoşuma gittiği için almıştım ama topu topu iki kez giydim daha sonrasından boyu gözüme sanki biraz kısa gibi gözüktü... O sebepten bende eteğimi buradaki etekte yaptığım gibi başka bir şeye dönüştürmek istedim :) ama bu sefer aynı şey değilde daha farklı bir şey olsun istedim...

O sebepten bende önce eteğimin dikiş yerlerini makas ile keserek bol kesim bir tunik yaptım hatta bunu Bursa gezimde de giydim buradan hatırlarsınız.

Bakınız altta şuan ki hali gözüküyor... Böylelikle bir etek daha değişime uğrayıp başka şey olarak kullanılmaya başlandı :)

tokideki sesin eteği değerlendirme çalışması

Bu yaz sürekli kullandığım efil efil bir tunik oldu, o sebepten çok hoşuma gitti :) İyi ki de değiştirmişim de bir eteği atmaktan kurtulup, başka şeye dönüştürerek kullanabiliyorum diye çok mutlu oluyorum :) 

Böylelikle bir değerlendirme vede kendi tasarımım olan bir şeyi gönül rahatlığı ile sık sık giyiyorum... :)

Hoşça kalın.
En İyi Tarif Blogları
Bumerang - Yazarkafe
Blogger tarafından desteklenmektedir.