Haftanın ilk gününden herkese mutlu haftalar, İnşallah bir haftanız huzur ve mutluluk içinde geçer... Ben sizlere geçen cumartesi ve p...

Haftanın ilk gününden herkese mutlu haftalar, İnşallah bir haftanız huzur ve mutluluk içinde geçer...

Ben sizlere geçen cumartesi ve pazar neler yaptığımdan bahsetmek istiyorum. Bu hafta sonu genellikle çocuklar ile birlikte sürekli onların ihtiyaç listelerini tamamlamak için alış verişlere çıkıldı ve daha sonra defterleri ve kitapları tek tek seffaf kap ile kaplandı sonra alınan eşyaların üzerine tek tek etiketler yapıştırılıp ayrıldı... Alttaki resimde tüm malzemelerin evin içine boşaltılmış hali :)

tokideki sesin kitapları

Bu şekilde tüm malzemeler salonun ortasına boşaltılıp etiketlendi... 

Alttakiler ise Emir'in kitap ve defterleri onlarda tek tek kaplanıp etiketlendi...

tokideki sesin kitapları

Tüm bu işleri yaparken benim başım kel mi diyerek kendime de yeni kitaplar aldım :) bunlarda benim yeni aldığım kitaplar ilk fırsatta okumaya başlayacağım sizlerin içinde okuduğunuz kitap var mı?.. Sizce ilk hangisinden başlayayım?..

tokideki sesin kitapları

Bizde bir hafta sonuda bu şekilde kitap alışverişi ve onları kaplayıp etiketleme ile geçti... Sizler hafta sonu neler yaptınız?...

Hoşça kalın.

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.