Hayırlı cumalar sevgili arkadaşlar hafta sonuna girmeden önce sizlere çok güzel ve ailecek izlenebileceğiniz bir filmi paylaşmak istiyoru...

Hayırlı cumalar sevgili arkadaşlar hafta sonuna girmeden önce sizlere çok güzel ve ailecek izlenebileceğiniz bir filmi paylaşmak istiyorum. Çünkü hafta sonları özellikle havaların soğuması ile birlikte akşamları genellikle evde fazla zaman geçirdiğimiz için film izleme zamanlarımız bol bol oluyor. Eğer ki öyle bir hafta sonu geçirecek olursanız benim bu önerdiğim filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye derim.
KIYAMET GÜNÜ BİR İSPANYOL FİLMİ
Filmin ismi kıyamet günü... Film hakkında bilgi vermek gerekirse, Kıyamet günü felaket ve dram ağırlıklı İspanyol filimi... Bu filmin konusu Hint okyanusu depremi ve tsunami sırasında Taylantta tatilde bulunan bir ailenin yaşadığı gerçek olayları anlatan bir film. Film özellikle yaşanmış bir olayı anlatması insanda bir başka merak arzusu uyandırıyor.

Filmi sizlere uzun uzun anlatmak istemiyorum çünkü sizler kendiniz izleyin ve o anı film ile birlikte yaşayın istiyorum... Özellikle bu filmi çocuklarınız ile birlikte izleyin çünkü filmde kardeş dayanışması vede felaketleri anlattığı için çocuklar o filmi izlerken birbirlerine bir başka güzel sarılıp öyle bir şey yaşamadıkları için de Allah'a şükredecekler...

İyi seyirler...

Hoşça kalın...

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.