İyi akşamlar sevgili okurlar, bugün normalde hiç yapmadığım bir şey yapıp anı sizler ile paylaşmak istiyorum... Resim oğlu şumun amc...

İyi akşamlar sevgili okurlar, bugün normalde hiç yapmadığım bir şey yapıp anı sizler ile paylaşmak istiyorum...

GALATASARAY MAÇI
Resim oğlu şumun amcasının facebook sayfasından alıntıdır şuanda çekilmiş bir resim değildir.

Şuanda galatasarayın şampuanlar liginin grup maçı var. Bizim fanatiklerde durum ise şu şekilde, küçük fanatik maçı beklerken daha fazla dayanamayıp koltuğun üzerinde otururken oturduğu yerde uyudu kaldı :) Ama büyük fanatikler ise hiç öyle uyuyacak göz yoktu :) tabiri caizse dört göz ile maçı beklediler. Özellikle Emir'in bir halini görseydiniz gülmekten çatlardınız :) resmen çocuk maçın başlaması için saniyeleri saydı :) 

Şuanda ikisi de ekranın karşısında pür dikkatli şekilde maça odaklanmış durumdalar... Hatta arada kendi aralarında maç hakkında yorum yaparken bazen biran öylece sessizce kalıp daha sonra 'yapma yaa... hadi yaa... neden gol atamıyoruz ya...' gibi bağırarak sözler söylüyorlar...Daha sonra ise başka alakasız başka yorumu yapıyorlar :) Yani anlayacağınız ne konuştuklarının dahi farkında değiller...

Ben ise şuanda masanın üzerinde lap topumu almış bir yandan sessiz sessiz onları izliyorum bir yandan da bir şeyler yazmaya çalışıyorum :)

Bizim evde şuanda son havadisler bu şekilde, onlar maçı ben ise onları izliyorum:) Sizin evde durumlar nasıl?...

Hoşça kalın...
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.