Mutlu hafta sonlarınız olsun arkadaşlar, bugün sizlere artık bir geleneksel haline getirdiğim instagram paylaşımımı paylaşacağım.  ...

Mutlu hafta sonlarınız olsun arkadaşlar, bugün sizlere artık bir geleneksel haline getirdiğim instagram paylaşımımı paylaşacağım.

TOKİDEKİ SESİN İNSTAGRAM İLE PAYLAŞTIKLARI
 Evettt ilk olarak sizleri dün instagram hesabımda da paylaştığım bu sürprizi paylaşmak istiyorum. Tavsiye kanalının bana gönderdiği d-shopping kampanya paketinden bahsetmek istiyorum. Paketin içinde fiyonk vede puantiye detaylı çok cici bir cüzdan çıktı :), 3 adette indirim kuponu, d-shoppingin 4 adet kataloğu ve tabiki bir tanede tavsiye kanalının bana yazdığı mektup...

Bu tavsiye kanalını çok seviyorum çok güzel kampanyalar ile bizi buluşturup herkesten önce haberdar ediyor...

TOKİDEKİ SESİN İNSTAGRAM İLE PAYLAŞTIKLARI
 Bir akşam çocukları uyuttuktan sonra eşim ile birlikte yaptığım kaçamak :) Çok hoşuma gidiyor bu tür kaçamaklar ama gece gece yapınca da eminim ki bu kaçamaklar bize kilo olarak dönecek :( Amannn olsun ya her zaman yapıyor değiliz ya arada yapmaktan bir şey olmaz :) (burada yazar kendini bu şekilde teselli ediyor çaktırmayın ha ha haaa)

TOKİDEKİ SESİN İNSTAGRAM İLE PAYLAŞTIKLARI
 Bursa'nın şekeri olan kestane şekeri, ben bu lezzetlere bayıldım :) o sebepten Bursa gezisinden dönerken yanımıza bolca aldık ki daha sonradan evde de yeriz diye :) pis boğaz blogger... :)

TOKİDEKİ SESİN İNSTAGRAM İLE PAYLAŞTIKLARI
 Kuzucuklarım ile birlikte gıdık canavarı oynuyorduk :) Gıdık canavarı bu araları onların en sevdiği oyundur, şuaralar özellikle bir şeyi isteyince mahsus yapmazlar ki ben gelipte onları gıdıklayarak kaldı rayayım diye :))

TOKİDEKİ SESİN İNSTAGRAM İLE PAYLAŞTIKLARI
Veee bir çoğunuzun bildiği sayfam bakımlı annelerde 2.222 olduk!... Ben bu sayfaya artık yetişemiyorum gün geçtikçe büyüyor :) Sayfamda da demiştim ama bir kezde buradan söylemek istiyorum. Beğenip destek veren herkese çoook teşekkür ederim... :)

Bir İnstagram ile cumartesinin yine sonuna geliyoruz beni instagramdan takip etmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Hoşça kalın.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.