Merhaba sevgili okurlar, tokideki ses yine boş durmuyor sürekli bir şeyleri söküp başka şeylere dönüştürme girişimlerine devam etmekte :)...

Merhaba sevgili okurlar, tokideki ses yine boş durmuyor sürekli bir şeyleri söküp başka şeylere dönüştürme girişimlerine devam etmekte :)

Bu seferki düz sade bir penye idi... İdi diyorum çünkü artık penye değil :)) Çünkü o penyeyi o şekilde kullanmaktan bıktım bende tam ortasından bir makas darbesi ile baştan sona kadar kestim... Bakınız altta :)

PENYEDEN HIRKA YAPTIM
Benim penyemi bu şekilde kestiğimi gören Efe 'anne sen neden bütün kıyafetlerini kesi yon sonra ne giyeceksin' dedi... :)

Sanırım ben bu işi biraz abartıyor olmam gerek ki kuzucuğumun dahi dikkatini çekmiş gerçi bitirdikten sonra üzerime giyince çok beğendi o ayrı bir mesele... :)

İnstagramda da paylaşmıştım oradan beni takip edenler hatırlar tokideki ses iş başında diye... Sözün özü sonuç olarak ise, hani daha önceden burada paylaştığım terliğimdeki gibi beyaz ip vede halka ile ördüm daha sonra ise yakasına geçirdim.

PENYEDEN HIRKA YAPTIM

Benim düz sade penyem bana şimdi oldumu yazlık hırka... Gerçi ben bu halini dahi düz buldum bana kalsa kollarına da aynı şekilde yapmak istiyordum ama kocişko bu şekilde kalsın dediği için yapmadım :)

PENYEDEN HIRKA YAPTIM

Hatta şuanda dahi üzerimde yukarıdaki şekilde giyiyorum elbisenin üzerine çok güzel oldu penye olması zaten ayrı bir rahatlık çok serin tutuyor.

Değerlendirme çalışmalarım aslında sadece bununla kalmadı ama diğerlerini de sonra paylacağım biraz merak edin :)

Hoşça kalın...
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.