Merhabalar arkadaşlar, tokideki ses bugün akşam iftarını yaptıktan sonra yaklaşık olarak saat 21.00 gibi eşi ve çocukları ile birlikte ...

Merhabalar arkadaşlar,
tokideki ses bugün akşam iftarını yaptıktan sonra yaklaşık olarak saat 21.00 gibi eşi ve çocukları ile birlikte arabalarına binip memleketine gitmek için yola çıkacak... Umarım kazasız belasız hayırlısı ile memleketime gidebiliriz, bizim için dua edin olur mu?..

Valizimi iki gündür hazırlamakla uğraşıyorum... Valizimin içini önce bir dolduruyorum sonra yok yok ya çok şey götürme zaten topu topu kaç gün kalacaksın ki diyerek tekrar boşaltıyorum, sonra güya az şey koyacağımya tekrar en lazım şeyleri koyayım diyorum birde bakıyorum yine bizim valiz ağzına kadar dolmuş :) öyle o şekilde uğraş uğraş gina geldi artık. Sizlerde öyle misiniz bir yere giderken benim gibi lazım olur diye gerekli gereksiz ne varsa valize dolduran tipte misiniz yoksa bende mi bir problem var cidden merak ettim bak :) Bu şekilde doldur boşalt şeklinde sonunda son kararım olarak valizimi hazırladım yola çıkmak için şuanda eşimin işten gelip iftarımızı yapmayı bekliyorum...

tokideki sesin seyahati

Geri dönüş günümüz ise cumartesi yada pazar günü olacak o sebepten kısa olması biraz bende burukluğa neden olsa da Bayramda orada olma düşüncem bu burukluğu gideriyor.

Ben yokken buralar size emanet arada gelip yoklayın hıı birde balıklarım da size emanet arada onlara da yem atmayı unutmayın bak :) Ben genellikle telefonda girip sizleri takip etmeye çalışırım ama yorum bırakamazsam şimdiden kusura bakmayın olur mu?..

Hoşça kalın...
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.