İyi akşamlar arkadaşlar bugün sizlere bloğumda ki değişikliği göstermek vede bir arkadaşa teşekkür etmek için karşınızdayım... M...

İyi akşamlar arkadaşlar bugün sizlere bloğumda ki değişikliği göstermek vede bir arkadaşa teşekkür etmek için karşınızdayım...

tokideki sesin headeri


Mailime 'Selamlar, header tasarımlarıyla ilgilenen biriyim bunlarda sizin için çıktı ellerimden, beğenmenizi umut ediyorum. Bakalım beğenecek misiniz?' Şeklinde bir mesaj vede benim bloğum için uyarlanmış bir header vardı. :) Öyle şaşırdım vede sevindim ki anlatamam hayatın içinden inciler adlı bloğunun sahibi olan arkadaş ben hiç bir şekilde header talebinde bulunmadığım halde içinden geldiği için bana bu şekilde bir sürpriz yapmış :) Buradan ona bir kez daha teşekkür ediyorum çok sağ ol bu yaptığın cidden bir incelikti hiç beğenmez miyim çok beğendim :)


Kızlar bu yüreğinin temizliği yaptığı incelikten anlaşılan arkadaşımızın çokta şirin bir bloğu var isterseniz sizde bir göz atın eminim ki çok beğenip izlemeye alacaksınız... Haaa bu arada laf aramızda ama bu arkadaş sürpriz yapmayı seviyor :) kim bilir belki bir gün sizinde mailinize sizler için sürpriz header tasarlayıp gönderebilir. Benden söylemesi bence biran önce gidin... :))

Hoşça kalın.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.