Dün kayın validemde davetli idik... Kız kardeşini vede bizi davet etmişti. Eşim cumartesi günü yarım gün çalıştığı için biz erken gittik ...

Dün kayın validemde davetli idik... Kız kardeşini vede bizi davet etmişti. Eşim cumartesi günü yarım gün çalıştığı için biz erken gittik güya ben yardım edecektim... Edecektim diyorum çünkü biz gittiğimizde tüm yemekleri yapmış sadece pilav vede salata kalmıştı. Yazık öyle çok şeyler yapmış ki tatlıyı dahi bir tane yapmak kesmemiş 3 çeşit tatlı yapmış. İyi hoştu ama üçü de sütlü tatlı idi. O sebepten birini yiyenler diğerlerini yiyemedi...:)

TOKİDEKİ SESİN RESMİ

Yazık kadıncağız biz geleceğiz diye o kadar uğraşmış vede yorulmuş, bizde o sebepten onu oturtuk sofrayı vede bulaşıkları teyzem ile birlikte hallettik... Benim Emir onu çok sevdiği için onu öyle otururken ' babaanne senin fotoğrafını çekeyim' diyerek  çektiği resim. Bu arada oğluşuma bir maşallah diyelim lütfen.

İftar sofraları bu şekilde sevdiğin kişiler ile birlikte kalabalık şekilde yapıldığında daha bir eğlenceli oluyor... Hıı birde o günlerde insan biraz daha mı fazla yiyor acaba?.. Yoksa bana mı öyle geldi?... Çünkü kayın validem ne zaman bize bir şeyler hazırlayıp çağırırsa yaptıklarının hepsini bize yedirmek için uğraşır :) ' Hani ne yediniz, o tabaktaki bitecek, oo senin neren kilolu, ye ye can boğazdan gelir' gibi sözler söyleyerek yedirmek için elinden geleni yapar :))

TOKİDEKİ SESİN RESMİ

Üstteki fotoyu da yemekler yenip, çaylar içildikten sonra koyu bir muhabbete koyulduğumuz andan bir kare... Biz bu şekilde sahur vaktine kadar güzel sohbetler eşliğinde oturarak geçirdik hımm birde hep birlikte çok güzel bir Hind filmi izledik onunla ilgilide ayrı bir post hazırlamak istiyorum. Çünkü film gerçekten de çok güzeldi.

Hoşça kalın.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.