İyi akşamlar arkadaşlar,  Bugün sizlere bir yenileme çalışması paylaşmak için karşınızdayım...  Eee yaz geldi; artık ayakkabılar yerine...

İyi akşamlar arkadaşlar, 
Bugün sizlere bir yenileme çalışması paylaşmak için karşınızdayım...  Eee yaz geldi; artık ayakkabılar yerine sandaletler vede terlikler ortaya çıktı...
Ben bugün ayakkabılığın en ücra köşesinde sıkışmış kalmış bir terliğimi gördüm, Baktım zavallıcık iyice eskimiş, hali kalmamış, tam atılmalık hale gelmiş... Bakınız altta da kendisini görüyorsunuz. 

TOKİDEKİ SESİN TERLİK YENİLEMESİ

Bende elime aldım çöpe atacaktım ki aklıma bir an bir fikir oluştu :) Dedim ki ben bunu neden yenilemiyorum!... Bir deneyeyim beğenirsem bir müddet daha giyerim ama,  yok beğenmezsem atarım. Zaten atacak olduğum için hiç bir şey kaybetmemiş olurum diyerek kolları sıvadım.

Önce eski penyeleri ortaya döküp kumaşını vede rengini beğendiğim bir penyeyi ihtiyacım olacak kadar kestim. Daha sonra ise bir yapıştırıcı ile terliğin üstüne yapıştırdım... Baktım ki gözüme çok sade gözüktü... Ne yapsam, ne olur ne olur diye düşünürken gözüme beyaz simli ip ilişti. İpi alıp terliğin üzerine göz ayarına göre boşluk bırakarak sardım :))

TOKİDEKİ SESİN TERLİK YENİLEMESİ

Vee sonuç olarak şimdilik böyle bir şey çıktı :) Benim hoşuma gitti başta da dediğim gibi bir müddet kullanırım, sonra bakarız olmadı başka şekilde değiştirerek tekrar yenilerim. Yada hiç olmazsa atarım... :)


Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.