Merhabalar sevgili bloggerler,  bugün sizlere ilk çekilişimi paylaşmak istiyorum. :) Bu blog alemindeki çekilişleri çok sever ve fır...

Merhabalar sevgili bloggerler,  bugün sizlere ilk çekilişimi paylaşmak istiyorum. :)

Bu blog alemindeki çekilişleri çok sever ve fırsat buldukça da  katılırdım. O sebepten bende bir tane düzenlemek istiyordum ama bir türlü düzenlemek fırsat olmamıştı. Dünkü diş ağrından kurtulunca onun sevinci ile çekiliş düzenlemek istedim. :)

tokideki sesin çekilişiÇekilişimin katılım şartı ise benim izleyicim olmanız ve bu çekilişimi bloğunuzda resimle birlikte duyurmanızdır. Pardon  pardon  :) unutmuşum google reader kapanacağı malum hepiniz biliyorsunuz o sebepten bloglovinden de izleyicim olursanız çok sevinirim...:)

Başka şart yok ama isterseniz bloğumun kenarındaki twetter, facebook, +Google gibi sayfalarıda takip ederseniz edin tercih sizin :).

İlk çekilişim olduğu için öyle fazla zaman koymak istemiyorum. O sebepten bir ay sonra sonucu açıklayacağım.

Hediyelerimde ise bir çift yazlık patik eski izleyicilerim bilir onunla ilgili postum var okumak isteyenler için bir tık.

Aşk yemini adında bir tane kitap bu kitabı daha önceden okudum çok güzel bir kitap okumanızı tavsiye ederim.

6 tanede çerezlik mavi kase takımı ve bir tanede kendi yaptığım cüzdan ayrıca kazanan kişiye hediyelerimi gönderirken ilave edilecek bazı şeyler var ama onu söylemek istemiyorum kazanana sürpriz olsun :)...

Herkese bol şanslar...

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.