Merhabalar sevgili bloggerler, bugün sizlere yaptığım aynayı paylaşmak istiyorum. Evde düz sade yuvarlak bir ayna vardı. Onu tuvalet kağı...

Merhabalar sevgili bloggerler, bugün sizlere yaptığım aynayı paylaşmak istiyorum. Evde düz sade yuvarlak bir ayna vardı. Onu tuvalet kağıdı ruloları ile süsleyip duvara astım.:) Bakınız resimde de gözüktüğü gibi...

tokideki sesin aynası

Bu aynayı, önce altına yuvarlak fon kartonundan bir daire kesip onun üzerine yapıştırdım. Daha sonra ise tuvalet kağıdı rulolarını ince ince kestim.

tokideki sesin aynası

 Başlamadan önce kafamda o ruloları boyarım diye geçiriyordum ama yapmaya koyulduktan sonra aklıma pullarla yapıştırmak geldi. Aslında siyah pul düşünüyordum ama siyah olanları evde bulamadım. :( Bende o sebepten evde olan pembe pulları yapıştırdım.

tokideki sesin aynası

Resimde de gördüğünüz gibi önce ruloları aynanın kenarına yapıştırdım. Pulları en son, yapıştırdığım rulolar kuruduktan sonra tek tek yapıştırdım. Gerçi o biraz beni oyalayıp yordu; ama sonucu görünce tüm yorgunluğumu unuttum gitti :)) Ortaya evdeki malzemelerle yapılmış özellikle de benim eserim olan bir şeyin ortaya çıkması insanı mutlu ediyor bee:)

Benden bugünlük bu kadar hoşça kalın...

Hoşça kalın..
Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.