Türkiyenin en büyük alış veriş merkezi özelliğin taşıyan Nata Vega Outlet açıldığından buyana milyonlarca Ankarıların gittiği tek nokta...

tokideki sesin logosu

Türkiyenin en büyük alış veriş merkezi özelliğin taşıyan Nata Vega Outlet açıldığından buyana milyonlarca Ankarıların gittiği tek nokta oldu. Özellikle içindeki kapalı luna park çocukların ilgisini çektiği kadar anne ve babalarının da çok büyük ilgisini gördü.

Nata Vegaya nihayet pazar günü ailecek giderek gözlerimle görmek nasip oldu. Gerçekten de çok büyük vede deha sal bir yer. Netten araştırdığıma göre 5000 metre kare kapalı bir alanda kurulmuştur. Luna parkı kadar içindeki İkea bölümü benim çok dikkatimi çekti çok güzel dolapları vardı. Şu aralar tamda bir kitaplık tarzı bir şeye ihtiyacım vardı. O sebepten bizim için iyi oldu aklımızda fikirler oluştu.


tokideki sesin logosu
 Üst kattaki kafeterya bölümlerinden yemek siparişlerimizi beklerken çocukların oyalanması için yapılan çocuk eğlenme yerleri vardı. Bizim için çok iyi oldu bu yerler sayesinde çocuklar oyunlar oynayarak eğlenirken bizlerde oturarak kafa dinleyerek dinlendik.

Pazar günü akşam birde sivas spor ile galatasarayın şampiyonluk maçı vardı o sebepten benimkiler sabahtan, evden çıkmadan önce 'anne bize formamızı giydir' dedikleri için formaları üzerlerinde idi. :) Bu arada konudan konuya atlamış gibi olacağım ama galatasarayı tebrik ediyorum 19. şampiyonluk kuposunu aldılar. :)) Bizimkiler coşku ile kutladılar.


tokideki sesin logosu

Ailemizin en küçük galatasaraylısı da üzerindeki forması ile alış veriş arabasını da ki hali...:)

Biz bir gün içinde gezebildiğimiz kadar yerlerini gezdik ama çocuklar yorulduğu için daha gezemediğimiz yerlerde var. Ama olsun artık bundan sonra sık sık gideceğimiz yerlerden biri olacağı için daha çok gezeriz. diyerek oradan ayrıldık...

Son olarak balkondan bir kombin resmi ile bu postumu sonlandırıyorum.


Hepinize öpücükler.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.