Merhabalar, bugün en son yaptığım kitap ayraçlarım ile karşınızdayım, da da dammmm:)) vee... karşınızda kitap ayraçlarım.... İste...

Merhabalar, bugün en son yaptığım kitap ayraçlarım ile karşınızdayım, da da dammmm:)) vee... karşınızda kitap ayraçlarım....


tokideki ses logosu

İsterseniz şimdi de tek tek kitaptaki hallerini paylaşayım.

tokideki ses logosu

Fareli olan kitap ayracım bundan iki tane yaptım biri benim için diğeri de eşime.

tokideki ses logosu

Yaratıklı kitap ayraçım, bunuda Emir için yaptım, bundanda iki tane yaptım nedeni ise Emir'i kıskanan Efe 'illaki bende istiyorum' diye tutturunca bir tanede ona yaptım oda şimdilik boyama kitaplarının içinde kullanacak... :)

tokideki ses logosu

Buda nazar boncuklu kitap ayracım bunun şimdilik sahibi yok isteyen biri olursa ona hediye ederim diye yaptım. Üzerindeki nazar boncuğunu poşetten keserek kitap ayracımın üzerine yapıştırdım. Nasıl olmuş mu? :)

tokideki ses logosu

Buaralar okuduğun kitabım, 100. sayfasına geldim. Çok güzel bir kitap büyük bir zevkle okuyorum. Zaten kitap bittikten sonra kitap hakkında bilgi veren bir post hazırlayacağım.


tokideki ses logosu
.
Bu kitapta Emir'in okuduğu kitap, canım oğlum bir kitabı aldıktan sonra okumadan önce resimlerine baştan sona kadar tek tek bakarak inceliyor. Daha sonra okumaya başlıyor. Kitabı bitirdikten sonrada önce bana anlatıyor, daha sonra ise ben ona sesli olarak okuyorum ve bu şekilde o kitabı bitirmiş oluyor. Yeni bir kitaba geçiyor.

tokideki ses logosu


Diğer kitap ayraçlarıma bakmak isteseniz buradan bakabilirsiniz. Benden bugünlük bu kadar hoşça kalın...

Hepinize öpücükler.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.