İyi akşamlar sevgili okurlarım, bugün benim doğum günüm bir yaş daha yaşlandım :(  Kaç oldun derseniz 29 oldum yirmili yaşların artık sonun...

İyi akşamlar sevgili okurlarım, bugün benim doğum günüm bir yaş daha yaşlandım :(  Kaç oldun derseniz 29 oldum yirmili yaşların artık sonunu yaşıyorum bu sebepten biraz burukluk var. Ama diğer taraftan ise 2 tane kuzuccuklarım var, sevdiğim ve aynı şekilde beni seven bir eşim var diyerekten  de Allah'ıma şükürler ediyorum ki bana böyle güzel vede sıcak bir aile verdiği için, onlarla birlikte yaşamak vede yaşlanmak çoook güzel  (yazar bu arada çok duygulanır... Ve bir an irkilip kendini toplayıp bugün hakkında sizlere ufak olarak fotoğraflarla birlikte özet geçmeye karar verir.)

İlk olarak isterseniz canım kocişimin bana aldığı hediyeyi sizlere göstereyim. Benim şu aralar çok istediğim ama bir türlü alamadığım, alamadım dediysem ya beğenemedim yada çok pahalı geldi o sebepten ertelediğim deri monttan almış :)


Elinde hediye paketi ile geldi :) 

Sonra ise havanında güzelliğini fırsat bilip, hazırlanıp kendimizi dışarı attık. İlk olarak çocuklarla birlikte çocukların ısrarı üzerine hayvanat bahçesine gidip orayı bir güzel gezdik. Bakınız resimlere...:)


Hayvanat bahçesi gezmesinden sonra ise canım kocişim bana hadi birlikte alış verişe gidelim de istediğin başka bir şey varsa onuda alayım diye bizi alışverişe götürdü... Şunu da belirtmeliyim ki benimle birlikte  alışverişe gitmekten de hiç hoşlanmaz :) özellikle benim kolay kolay hiç birşey beğenemediğim zamanlarda hep sıkılıp bir köşede beklediği için pek hoşlanmaz. :) Ama canım benim, sırf beni mutlu etmek için ona dahi razı oldu .:) 


Alış verişe giderken laleleri görünce dayanamayıp orada da birer resim çekindik. :)

Alış verişte de lcw waıkıkı da indirimde olan bir kot cekete de aşık olup onu istedim.
-Aşkım bu benim olmalı dedim oda sağ olsun aldı.:)

Akşam üzeri ise, bir pasta alıp eve döndük. Haa bu arada bugün kuzucuklarda eve boş dönmediler onlarda şu aralar özellikle Emir'in çok istediği galatasaray formasına sahip oldular. :)

Evde ise onlar formalarını bende kot ceketimi giyip bir güzel pastamızı yedik.


Vee böylelikle bir doğum günüm daha geçmiş oldu. Biz çok eğlendik :) 
Allah'ım tüm günümüzü bu şekilde ailemle birlikte mutlu ve huzurlu geçirmeyi nasip eder inşallah. (amin)...

Hepinize öpücükler.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.