Tüm din kardeşlerim Cumanız mübarek olsun… Allah herkese şifa versin, bu güzel gününüz gülümsemelerle biter inşallah… (amin) Tokideki s...

Tüm din kardeşlerim Cumanız mübarek olsun… Allah herkese şifa versin, bu güzel gününüz gülümsemelerle biter inşallah… (amin)

Tokideki ses yine araştırma, yine değerlendirme, yine kokoşluk içinde dur durak bilmeden ilerlemekte...:) Bugünde sizlere başlıkta da dediğim gibi pet su şişeleri için kılıf yaptım onu göstermek istiyorum.

Malum park mevsimi açıldı özellikle benim gibi çocuğu olan blogger anneler bilir ki bir parka giderken yanımızda olmazsa olmaz şeyler vardır. Bunların içinde ise su ilk sırada yer alır. Bende o sebepten su şişesini süslü olması ve üstüne üstelik yine bir takım değerlendirme projesi olarak düşündüğüm için bu şekilde bir şey ortaya çıktı.:)


Nasıl olmuş mu? :)

Penguenin beyaz olan kısmını Efe'nin küçük gelen çorabından yaptım gözler hazır satılan oynar göz, burunu,ayaklarını vede papyonun ise yine Efe'nin küçük olan bir polar kazağından yaptım kanatları da aynı şekilde yine bir kazaktan yapıldı. Kanatların içine de biraz elyaf koydum ki daha dolgun vede dik olsun diye.:) Böylelikle evde olan malzemelerle yine bir değerlendirme yapmış oldum. Ve ortaya çıkan şey ise bizim çok hoşumuza giden vede kullandığımız birşey oldu.

Şimdi penguen kılıflı su şişesinde alıp parka gideceğiz....:) O sebepten ben kaçarım. Yine bambaşka fikir ve değerlendirme fikri ile gelmek üzere hoşça kalın.

Hepinize öpücükler.
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.