Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? beni sorarsanız morelim biraz bozuk :( azı dişimdeki dolgunun yarısı kırıldı üğğğğ..... Şuanda ağrı yok am...

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? beni sorarsanız morelim biraz bozuk :( azı dişimdeki dolgunun yarısı kırıldı üğğğğ..... Şuanda ağrı yok ama dilim sürekli oraya gidiyor sanki heran ağrımaya başlayacakmış gibi geliyor bu yüzden çok korkuyorum. Sanırım istemeye istemeyede olsa dişçinin yolu yine bana gözüktü.:(

Herneyse artık başa gelen çekilir diyerek bu konuyu kapatıyorum. Ve sizlere bir önceki postum da gösterdiğim cüzdanımın, nasıl yapıldığı arkadaşlar arasında merak edilmişti. Bende onu anlatmak maksadı ile bu postumu hazırlıyorum.

Bu cüzdanımı yukarıdakı resim kolejinden de gördüğünüz gibi süt kutusundan yaptım. Süt kutusunu yapışkanlı kağıtla kaplayarak cüzdan şekli verdim.:) nasıl olmuş mu? aslında ağız kısmına çırt çırt yaparsam daha güzel olur. Ama şuanda evde olmadığı için şimdilik yapamadım ama dışarı çıkar çıkmaz alıp onuda ekleyeceğim.


Buda ikinci cüzdanım bunuda aynen yukarıdakı gibi yaptım. Hatta bugün oğlumun sınıf arkadaşının doğum günüymüş onun için ona verilmek üzere paketlenip okula götürüldü. Şuanda kesin sahibine kavuşmuştur bile...:)


Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.