İyi akşamlar sevgili okurlarım, bugün yine yeni vazo projeleri için karşınızdayım. Evet yine diyorum çünkü bundan öncede buradan bakar...

İyi akşamlar sevgili okurlarım, bugün yine yeni vazo projeleri için karşınızdayım.

Evet yine diyorum çünkü bundan öncede buradan bakarsanız hatırlarsınız ki başka vazo yapmışlığım vardır. İsterseniz sözü fazla uzatmadan yaptığım şeyleri paylaşayım.

İlk olarak, yapmış olduğum bu vazoyu Emir'in oyun hamurunun kabı idi çocuğu olanlar bilir play dohun oyun hamuru, mavi olan ise bir balon balonu paly dohun oyun hamuru kabına geçirdim ve bana küçük şirin bir vazo oldu. Şimdilik içinde sahte çiçek var ama yarın güller çıkınca benimkiler bana sürekli çiçek ve gül toplayıp 'anne senin için topladık' diyerek çiçek verdiklerinde onların çiçeklerini içine koyup saklayabileceğim bir vazom olacak kendisi...:)Bu kase ise, eminim ki birçoğunuzda vardır fikri mühim kampanyasından gelen bir kase, Kase bizim eve ne yazık ki dayanamadı içi çizilip hafif çatladı. :( Halbuki ben kaseyi çok beğenmiştim onun için atmak istemedim. Bende devamlı gözümün önünde olsun diye kaseyi bu şekilde değerlendirdim.


Nasıl yaptığım sanırım resimden anlaşılıyor.  Resimden de gördüğünüz gibi kaseyi bantla aralıklarla bantladım daha sonra ise kırmızı çiçekleri bant aralarına yerleştirerek sabit olarak kalmalarını sağladım. Vee böylelikle kasem, sürekli gözümün önünde olacak. Çünkü kendisi yemek masasını süsleyen bir obje oldu.

Sizlere aslında bu cüzdanın nasıl yapıldığını da anlatan bir post hazırlamayı düşünüyordum ama daha fazla beklemek istemedim. O sebepten sizlere şuanda nasıl bir şey olduğunu paylaşıp ilerleyen zamanlarda ise nasıl yaptığımı gösteren bir post ile daha net vede açık şekilde olarak bahsederim. (sabırsız blogger) demi ama... ha ha haaaa 


Cüzdan benim eserimdir onu kendim yaptım nasıl olmuş mu kızlar? Benimle fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.


Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.