Merhabalar sevgili okurlarım, bugün sizlere önce ne ördüğüm paylaşmak istiyorum yazın penyelerin üzerine giymek için, yazlık bir yelek örd...

Merhabalar sevgili okurlarım, bugün sizlere önce ne ördüğüm paylaşmak istiyorum yazın penyelerin üzerine giymek için, yazlık bir yelek ördüm.


Yukarıda da gördüğünüz yeleği, tığ ile merserize bir iple ördüm.


Ben yeleğimi şimdilik bu şekilde kombinledim ama daha değişik şekilde de kombinleyebilirim ilerleyen zamanlarda sizlere farklı şekillerle de kombinle dikçe paylaşırım.

Şimdi de sizlere efenin küçülen bir sweatshirtünü ahtapot yaptım, onu paylaşmak istiyorum.


Evettt bu bayan ahtapot evimizin yeni maskotu oluyor kendileri :) bu  aralar sürekli çocukların elinde, biraz çirkin ama bir ahtapottan da güzellik beklenmez ki ...:) nasıl olmuş arkadaşlar fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

Şimdi de hazır ahtapot demişken denizden gitmeye devam edelim ve dün akşam yaptığım Karadeniz somanı tabağımı paylaşayım. :)


O tabağım tamamını akşam mideme indirdim mm :( evet aynen öyle, ne yapayım dayanamadım :) balık görünce kendimi frenleyemiyorum ne var ne yoksa hepsini yiyorum.


Veee....... son olarak da sizlere facebook sayfamdan da bahsetmek istiyorum. Bir çoğunuzun bildiği gibi benim bu bloğumu açmadan önce açtığım bir sayfa:) Şuanda büyük bir hızla büyüyoruz en son 1.111 kişi olduk biz orada kocaman geniş bir aile gibiyiz. Katılmayan arkadaşlar varsa sizlerin de bu büyük aileye katılmanızı rica ediyorum.


Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.