Bahar geldiiiiiii:) dışarıdaki havanın güzelliği insanın içini coşturuyor. Beni uzun zamandan beri takip edenler bilir ki ben bir bahar ka...

Bahar geldiiiiiii:) dışarıdaki havanın güzelliği insanın içini coşturuyor. Beni uzun zamandan beri takip edenler bilir ki ben bir bahar kadınıyım baharı çoooook seviyorum. Sanırım baharda doğmamdan kaynaklanıyor olsa gerek :) Mevsimlerin hepsinin ayrı ayrı güzellikleri var ama bu ilk bahar bir başka güzel yaaa:))

Evett şimdi gelelim konumuza bugün sizlere kombin postu paylaşacağım. Cumartesi günü eşimin yarım gün çalışmasını fırsat bilip o işten gelince hemen hazırlanıp kendimizi dışarı atıp baharın tadını çıkardık.


Bu benim ile çocukların kombini ailecek sportif olmayı tercih ettik...Buda kocişin kombini havanın güzelliğini görür görmez hemen kısa kollu gömleğini giyme fırsatını yakaladı :) Eee bütün kış uzun kollu vede kazaklar sıkmış zavallıyı....

Akşam üzeri ise havada yağmur yağmaya başlayınca hemen kendimizi bir AVM ye attık:) ordan aylık market alış verişim yapıp daha sonra ise piknik sezonun açılması nedeni ile şu aralar ihtiyaç duyduğumuz spor ayakkabılardan aldık.


Emir ayakkabısını sabah okula giderken giydiği için onun resmini çekemedim. Alttaki ise benim şalım resimde rengi tam belli olmamış ama koyu bordo renginde bir şal.

Pazar günü ise akraba ziyaretine gittik böylelikle bir hafta sonunu daha bitirmiş olduk. Allah daha tüm günlerimizi ailecek güzel vede mutlu şekilde geçirmeyi tüm müslümanlar ile birlikte nasip eder inşallah...(amin).


Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.