İyi akşamlar sevgili okurlarım. Bugün sizlere kaçmış çorabımı vede bitmiş şampuan kutusunu nasıl değerlendirerek tekrar kullanılır hale...

İyi akşamlar sevgili okurlarım.

Bugün sizlere kaçmış çorabımı vede bitmiş şampuan kutusunu nasıl değerlendirerek tekrar kullanılır hale getirdiğimi göstermek istiyorum.

İlk olarak şampuan kutusundan başlayalım, bu şampuan bana Avusturyadan hediye gelmişti. Ama benim saçıma alıştığım şampuandan başkasını kullandığım zaman kepeklenme yaptığı için saçıma kullanamadım bende o sebepten şampuanı elde yıkadığım kazaklarda vede yerdeki parkeleri silerken kullandığım suyun içine azar azar koyarak kullandım. Çünkü çok güzel bir kokusu vardı. Neyse benim çenem yine düştü konuyu daha fazla dağıtmadan en iyisi mi ben konuma döneyim. 


Evet yukarıdaki gördüğünüz telefon vede fotoğraf makinesi gibi.... şeyleri şarj ederken topluca durmasını sağlayan bir araç oldu. Asılında bundan yapmayı uzun zamandan beri aklımdaydı ama bir türlü fırsat bulamamıştım bugün hazır o şampuanın bittiğinide görünce fırsattan istifade yaptım.

Nasıl yaptığımı ise alttaki resim kolajından anlaşılıyor sanırım.:)


Şimdi de kaçmış çorabımdan yaptığım bebeğimi paylaşmak istiyorum. Aslında bunu hemen hemene hepiniz bir yerlerden görmüşsünüzdür o sebepten nasıl yapıldığını anlatmama gerek yok eğer ki nasıl yapıldığını görmek isteyen olursa bana bildirsin onun içinde ayrıca bir post hazırlayabilirim.


İlk denemem olduğu için biraz acemice oldu ama daha sonraki yaptıklarımda eminim ki daha iyi olacak :)

Benden şimdilik bu kadar.

Hepinize öpücükler.

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.