İyi akşamlar, bugün sizlere bir kombin postu hazırlamak istedim. Çünkü baktımda ne zamandan beri hiç kombin postu yayımlamıyormuşum. Bende...

İyi akşamlar, bugün sizlere bir kombin postu hazırlamak istedim. Çünkü baktımda ne zamandan beri hiç kombin postu yayımlamıyormuşum. Bende bugün veli toplantısına giderken giyindiğim kombini sizlerle paylaşmak istedim.

Evet yukarıda da dediğim gibi bugün Emir'in okulunda veli toplantısı vardı. Emir'imin durumu tabikide her zaman ki gibi çok iyi öğretmeni 'çok memnum çok iyi durumu' dedi. :)) ee tabiki benim ağzım kulaklarımda öğretmeni dinliyorum... Canım oğlum benim beni her zaman gururlandırıyor inşallah hep bu şekilde gider.(amin)...

Herneyse ben sözü fazla uzatmayacağım çünkü şimdi size postu yayınlayıp Emir'in ev ödevlerini yapmasında yardımcı olacağım..


Okula gitmeden önce evde iken çekindiğim resim. Burada hava bugün çok güzeldi bende havaya biraz uygun giyinmek istedim. :) Benden bugünlük bu kadar ben şimdi kaçar...:)
Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.