Selam bloggerler, dün sizede dediğim gibi sizlere yazmaya ara verdiğim zamanlarda yaptığım şeyleri yavaş yavaş paylaşacağımı demiştim ...

Selam bloggerler,

dün sizede dediğim gibi sizlere yazmaya ara verdiğim zamanlarda yaptığım şeyleri yavaş yavaş paylaşacağımı demiştim ilik olarak sizlere kapçonlu bebek yeleği ile başlamak istiyorum.


Bu erkek yeleğini sizlere daha önceden de bu postumdan hatırlarsınız ikiz yeğenlerimin olacağını söylemiştim. Onlar Allah'ıma binlerce kez şükürler olsun dünyaya sapasağlam geldiler. :) bir kızımız birde oğlumuz oldu bende onlar için ufak tefek bir şeyler örmeye çalışıyorum bu kapçonluyuda erkek yeğenim için ördüm nasıl olmuş mu becerebilmiş miyim.


Bu arada ilk defa kapçon yaptım vede hiç bir model olmadan kafamdan ve Emir'in hazır giyimden olan bir hırkasının modelinden esinlenerek yaptım. Ufak tefek hatalarım var ama artık bir daha yaptığımda eminim ki daha güzel olacak.
Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.