İyi pazarlar, Ankara da hava çok soğuk olduğu için bu hafta sonunu evde geçiriyoruz aslında çocuklar şuanda babaları ile birlikte dışarı...

BORDO PATİĞİM

/
6 Yorumlar
İyi pazarlar,
Ankara da hava çok soğuk olduğu için bu hafta sonunu evde geçiriyoruz aslında çocuklar şuanda babaları ile birlikte dışarıdalar ama ben evde kalıp sizlere yazmadığım zamanlarda yaptığım bir başka şeyi göstermek için post yayınlamayı tercih ettim.

Bunu yapalı sanırım iki haftayı geçti ama o aralarda post yazmak için elim kolum kalkmadığı için sizlere yayınlayamamıştım o sebepten yayınlamak bu güne kısmetmiş.

Buda bir başka patiğim bunun rengini borda boncuklarını da gümüş renginde yapmayı tercih ettim nasıl olmuş yakışmış mı kızlar...
Patiğimin ayağımdaki vede normal halinin resimlerin koydum olmuş mu? :)) Diğer patik modellerimi görmek isterseniz buraya bakabilirsiniz...Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım


Diğer Benzer Yazılar

6 yorum:

 1. hoşheldin canm elleirne sağlık nehoşolmuş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hoşbulduk canım :) çok teşekkür ederim...

   Sil
 2. Bu patiklerden geçen senelerde Bende çok örmüştum ..boncuklari ayağa çok batıyor :) ellerine sağlık Seninkide çok hoş duruyor..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hımm öylemi ama canım boncuklar üstte olduğu için benim ayağıma hiç batmıyor acaba senin ayağına neden battıki

   Sil
 3. nasıl yapıyorsunuz bu bocuklu patığın anlatırmısınız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. anlatımını resimli olarak anne kız patiği vede yapılışı postunda yaptım o posta bakarak öğrenebilirsiniz o postu okuduktan sonra halen aklınızda bazı sorular varsa yine bana buradan soru sorabilirsiniz severek size cevap veririm:)

   Sil

Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.