Merhabalar sevgili okurlarım, bu aralar bloğumu yine ihmal ettim farkındayım. Ama sizlerin postlarını elimden geldiğince takip etmeye ça...

Merhabalar sevgili okurlarım,
bu aralar bloğumu yine ihmal ettim farkındayım. Ama sizlerin postlarını elimden geldiğince takip etmeye çalıştım fazla yorum yapamasamda hemen hemene her postlarınızı okudum.

Ben bugün size fotoğraf  makinemdeki resimleri paylaşmak istedim. İlk olarak Ankaraya ilk kar yağdığında sabah Emir 'i okula bırakırken bizim sitede olan bir iki güzel görüntüyü paylaşmak istiyorum.


Çiçeklerden en çok güllerin kokusunu severim bu da sitenin bahçesinde tüm soğuya vede kara rağmen canlı kalmaya çalışan bir gül tomurcuğu:)) bakarmısınız ne kadar da güzel çıkmış bembeyaz karların arasından...


Benim kuzucuklarım kış mevsiminde karın yağmasını çok severler  o sebepten dolayı her sabah kaltığında hemen pencereye koşup anne kar yağmış mı diyerek bakarlar:)) 

Bu kar perşembe günü yağdı aslında bu fotoğrafları o gün paylaşmak istiyordum ama bir türlü elim kolum paylaşmak için kalkmadı :( herneyse geç olsun ama güç olmasın demi ama :)

Dün ise önce bir alış veriş daha sonrasında ise akraba ziyaretine gittik o gün evden çıkmadan önce çekindiğim bir kombinide  sizlere paylaşmak istiyorum. 


Benden şimdilik bu kadar ben şimdi komşuya mevlit okumaya gideceğim.... efendim sizler içindemi dua edeyim.... tamam tamam ederim:)


Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.