merhabalar, bugün sizlere daha önceleri bakınız bu postta bahsettiğim eteği, tuniğe nasıl dönüştürdüğümü sizinle paylaşacağım. Benim v...

merhabalar,
bugün sizlere daha önceleri bakınız bu postta bahsettiğim eteği, tuniğe nasıl dönüştürdüğümü sizinle paylaşacağım. Benim ve etrafımdakilerin çok hoşuna gitti.:)) Bakalım sizlerde beğenecek misiniz?

Biliyorum araya başka postlar girdi ama size daha önceleride bahsettiğim gibi elimde resimler olmadığı için sürekli ertelemek zorunda kalıyordum.

Neyse az laf çok resim diyelim vede resimlere geçelim....


Vee da da dammmm eteğim, pardon tuniğimle karşınızdayım:))  nasıl olmuş mu? Efendim evet evet boydanda resim istiyorsunuz alın size boydan resim ama bakın resimleri Emir çektiği için tam net değil bulanıklık söz konusu ona göre... Artık bu şekilde idare edin.


Boydan da bu şekilde, şimdi siz o eteğimi unutmuşsunuz diyerekten eteğin ilk halinide resmini koyayımda ona göre fikrinizi yazın:)


Eteğim bu idi yıkandıktan sonra çektiği için kullanmıyordum bende bu eteği aldım kestim:))


Bu hale döndürdüm haa tabiki kemerinide unutmadım onu da çıkarıp tunik olarak kullanmaya başladım.
Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.