Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere tanıtım amaçlı hazırlanmış reklam kokan çantaları nasıl günlük olarak bir yere giderken al çık şeklind...

Merhaba arkadaşlar,
bugün sizlere tanıtım amaçlı hazırlanmış reklam kokan çantaları nasıl günlük olarak bir yere giderken al çık şeklinde değerlendirdiğimi göstereceğim.:))

Üstüne üstelik yaptığımdan bu yana elimden de hiç düşürmedim ha haaa sanki önceleri başka çantam yokmuş gibi sürekli ikisini kullanıyorum. Örnek okula Emir'i almaya giderken, park gezmelerine giderken, kayın valideme ziyarete giderken gibi günlük olarak hemen evden çıkarken kıyafetime hangisi uygunsa onu alıp çıkıyorum...:)


Bu iki çantayı da portmantoya astım hazır şekilde duruyorlar. Bunları sürekli kullanmamdaki en önemli etkenlerden biri ikisi de inanılmaz hafif olması özellikle kahverengi olanı yazın tatile giderken bile götürdüm.:) diğer önemli etmen ise ben hazırladım benden başka kimsede olmayan tamamen kendi zevkime ait bir şeyin olması...:)


Kahverengi olanı Konya'ya gittiğimde orada babaannemden almıştım, belediyenin tüm halka dağıttığı bir çanta imiş:) ben görünce çok hoşuma gitti özellikle rengi benim en çok kullandığım renk tonlarında olması beni kendine bir başka çekti. Bende çantayı babaannemden alıp eve getirdim.


Ve.... çantayı bu şekilde en basit biçimde reklam yazısını kapattım, ortaya bu şekilde bir şey çıktı nasıl sizce de olmuş mu eksik bir şey var mı? sizce başka ne şekilde yapabilirim?


Diğerini ise bu şekilde yaptım, böylece iki çantam daha oldu:))

Aslında ben bunları yapalı bayağı bir zaman geçti ama ancak fırsat bulup postunu hazırlayabildim. Ben bugün size eteğimin nasıl tuniğe çevirdiğimi anlatan postu hazırlayacaktım ama resmimi çekecek kimse olmadığı için o postu yine ertelemek zorunda kaldım. Eee malum Emir okulda o yüzden resim çekeni bulmak zorlaşıyor:) Efe halen küçük olduğu için benim istediğim gibi bir çekim yapamıyor... Yani en kısa zamanda Emirime resimleri çektirip sizlerle paylaşacağım beni beklemede kalın....Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.