Günaydınlar sevgili canlar, bu sabah sabah yazdığım ilk yayın :) normalde bu saatlerde ya uyuyor olurum yada oğlumu okul için hazırlardı...

Günaydınlar sevgili canlar,
bu sabah sabah yazdığım ilk yayın :) normalde bu saatlerde ya uyuyor olurum yada oğlumu okul için hazırlardım. Ama bu saatlerin alınması beni bugün yanılttı:) evdeki tüm saatleri geri almama rağmen cep telefonun saatini almayı unuttuğum için saat bir saat erken telefonum çaldı. Tabi ben uykulu uykulu daha olayın tam farkında değilim. Tam Emirimi de kaldıracaktım ki duvar saatine bakınca gördüm daha bir saat var.:)

Eeee benim uykuda kaçınca evde boş durmaktansa bu sakin ortamı değerlendirip, beklemede olan son bayram postumu sizler için yayınlayayım dedim.


Kurban bayramın 2. günü genellikle evde gelen misafirleri ağırladım. O yüzden  kot pantolon ve uzun kazak şeklinde olmayı tercih ettim. Pantolonum yeni değil daha önceden vardı ama uzun kazağımı Ankaralılar bilir giyim dünyası diye bir yer var, oradan çok makul bir fiyata aldım...:) Çok da hoşuma gitti. Giyim dünyasına bir bakmanızı tavsiye ederim güzel şeyler var.




Bayramın 3. günü ise çocukların emrine adede olduk onlara sorduk nereyi isterseniz oraya götüreceğiz diye..
ikiside bir ağızdan hayvanat bahçesi diye tutturunca:) hayvanat bahçesine gittik. Gerçi hava biraz bulanık olduğu için maymunlar filan camekanın içinde idi ama olsun onlar yinede çok mutlu oldular. En çok da bu maket olan dinozoru izlerken...



Bayramın 3. gün kombinide bu şekilde idi boydan daha yakın hiç fotoğraf çekinmemişim. O yüzden bu şekilde idare edin:))

Geometrik kesim borda rengi bir etek üstüne bluz olarak ise bayramın 1. günü giydiğim siyah bluz, en üste kısa kaşe mont, altına ayakkabı olar ise sivri burun bir çizme tercih ettim.



Efem elinde şemsiye hayvanları izlerken:))




Kuzucuklarımın babalarına ardı arkası kesilmeyen sorular sorup bunalttıkları an...:)




4. vede 5. gün ise evde takıldık Emir'in ev ödevlerini yaptırdık. Haa birde evin şeklini değiştirdik

böylece bir bayramıda bitirdik, Allah nice güzel bayramlar görmeyi nasip eder inşallah....

Bu arada bu kurban bayramı olduğu için tabiki kurbanda kesmek lazımdı. Biz kurban olarak bir koç kestik, kurban kesimine eşim kardeşi ile birlikte gitti biz gitmedik o yüzden ben görmedim. Eşime fotoğraf makinesini vermiştim resmini çek diye ama oda resim değil tam kurban kesilirken anının videosunu çekmiş. O yüzden kurbanımızın resmi yok.



Hoşça kalın.









Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.