Merhabalar sevgili okurlarım,  hepinizin geçmiş kurban bayramı mübarek olsun. İnşallah tam bir bayram tadında bir kurban bayramı geçirmi...

Merhabalar sevgili okurlarım, 
hepinizin geçmiş kurban bayramı mübarek olsun. İnşallah tam bir bayram tadında bir kurban bayramı geçirmişsinizdir...

Ben size önceki postumda da yazdığım gibi Ramazan bayramını memlekette babam ve kardeşlerimle birlikte geçirmiştim eşimin izni az olduğu için yanımda yoktu. O yüzden biraz buruk bir bayram geçirmiştim.:( Çünkü eşimden ayrı ilk bayramım olmuştu umarım ki de son olur...:))

Herneyse fazla uzatmadan sizlere bu bayramda neler yaptığımı vede giydiğim kombinleri paylaşmak istiyorum. Bakalım beğenecek misiniz..:)

 Bayramın 1. günü kombini bu şekilde idi...
Emir vede babası sabah erkenden kalkıp bayram namazına gittiler. Aslında Efede gitmek istiyordu ama ben onu sabah kaldırmaya kıyamadığım için ( eee nede olsa ana yüreği demi ama) o gitmedi ama o gün kaldırmadığıma bin pişman oldum o gün, gün boyu Efe:
-Camiye ne zaman gideceğiz bayram namazını ne zaman kılacağız diye sürekli mızmızlandı durdu.

Allah dan ertesi gün cuma namazına babası götürdü de o sayede 2. gün sustu da sakin bir gün geçirdik.:) hı hııı.... Bayram namazını kılıp eve geldiklerinde, bende hazırlanıp hep birlikte ailecek Kayın valideme gittik. Bizim ailede bu bir gelenek haline geldi bayram sabahı, sabah kahvaltısını hep birlikte onun evinde yapıyoruz.

Bayram kombinim ise, eteğim üstü tül altı saten kloş bir etekti, altına ayakkabı olarak ise siyah, topuklu, rugan bir ayakkabı tercih ettim. Üstüme de siyah üst bölümü payetli bir bluzla kombinledim.

 Bayramın 1. günü genellikle bizden büyükleri vede aile ziyareti ile geçti o yüzden evde değildik. Eve döndüğümüzde saat gece 12 idi.

İlerleyen zamanlarda bayramın ikinci günü vede 3, günü kombinlerinide sizlerle paylaşmak istiyorum ayrıca da birde oğlumun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasıda da var onun içinde ayrı bir post hazırlamayı düşünüyorum. Beni takipte kalın....

Bu arada hepinizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun..Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.