Merhabalar sevgili okurlarım,  bugün bilgisayarımı açtığımda, bloğuma bakayım ne var yok diye açınca yorumlar kısımda o0oelifo0o a...Merhabalar sevgili okurlarım, 
bugün bilgisayarımı açtığımda, bloğuma bakayım ne var yok diye açınca yorumlar kısımda o0oelifo0o arkadaşımız bana ödül göndermiş:) onun yorumunu görünce bende hem ödülü bana gönderdiği için teşekkür etmek hemi de bu ödülü başka arkadaşlara bende gönderip onları da benin gibi mutlu etmek için bu postu hazırladım.

Bu ödülün amacı bloğun takipçi sayısını arttırmakmış. Hımm bu arada bana ödül gönderen arkadaşı ben izlemiyormuşum :( bu ödül sayesinde güzel bir blog daha keşfettim bence güzelde oldu:) 

Burdan ona bir kez daha teşekkür edip bende bu ödülü layık gördüğüm aklıma gelen ilk beş kişiyi yazıyorum.  Asiye vuran, Noblesse, Minik atölyem, Fincan teyze, Zişuur..... arkadaşlar sizlerde ödülüme cevap verirseniz sevinirim.Hoşça kalın.

Bana Ulaşabileceğiniz Diğer Sosyal Hesaplarım
Bumerang - Yazarkafe

UYARI

Bu blogta yer alan tüm yazılar bana aittir. Söz konusu içerikler benim iznim olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.